Zamknij
REKLAMA

Joga dla początkujących w Kutnie. Zapisz się już dziś!

08:45, 24.09.2019 | Artykuł sponsorowany

Joga dla początkujących w Kutnie to wyjątkowa przygoda, adresowana do wszystkich osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z tą formą pracy z ciałem i z umysłem.

Celem kursu jest pokazanie jak bezpiecznie rozpocząć swoją praktykę oraz w jaki sposób ją umiejętnie i systematycznie doskonalić. Praktyka asan hatha-jogi posiada olbrzymi potencjał zmieniania wzorców ruchowych praktykującego. Systematyczna klasyfikacja pozycji jogi opiera się na budowie anatomicznej i funkcjach ciała tak, aby kolejność następstwa ruchu oddziaływała na nasze ciało właściwie. Kurs ten jest więc praktycznym przewodnikiem, przedstawiającym najkorzystniejszą kolejność kroków na ścieżce jogi.

Zajęcia w Kutnie będą prowadzone przez certyfikowanego nauczyciela jogi w stopniu Junior Intermediate, Zbyszka Majera. Autorski program kursu został starannie ułożony przez prowadzącego w oparciu o klasyczne zasady hatha-jogi, wypracowane przez przez BKS Iyengara podczas jego pięćdziesięcioletniego nauczycielskiego doświadczenia.

Na zajęciach poznasz nie tylko piękno i zalety podstawowych asan, ale również ich liczne warianty. W trosce o dobro uczniów szczególny nacisk będzie położony na etapy pośrednie wybranych pozycji, zakładające zróżnicowanie stopnia ich trudności. Kurs będzie obejmował pozycje stojące, siedzące, skłony do przodu, skręty, wygięcia do tyłu oraz asany wzmacniające mięśnie brzucha.

Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich, którzy słyszeli jedynie o zaletach jogi i pragną w końcu postawić stopy na macie. Jeśli więc chcesz częściej się uśmiechać, lepiej radzić sobie w codziennych sytuacjach życiowych, a przede wszystkim zrobić coś wyłącznie dla swojego ciała i umysłu, nie zwlekaj i podaruj sobie czas dla siebie.

Serdecznie zapraszam na zajęcia jogi, czekam na Ciebie,

Twój nauczyciel hatha-jogi,

Zbyszek Majer

Przeczytaj Czas na jogę w Kutnie! Rozmowa ze Zbyszkiem Majerem, nauczycielem hatha-jogi

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone