Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:38, 03.10.2022
Obecność na targach, szczególnie tak prestiżowych, jak Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, z roku na roku nabiera coraz większego znaczenia. Dzieje się tak głównie dlatego, że targi doskonale weryfikują rzeczywistość. Bo o ile w przestrzeni wirtualnej można powiedzieć niemal wszystko, o tyle na targach, każde słowo domaga się dowodu. Co o kondycji polskiej branży drzewnej i meblarskiej można powiedzieć po minionej edycji targów DREMA?
06:42, 03.10.2022
Wiele osób uważa, że podstawą udanego biznesu jest pomysł. Dzisiaj jednak jeśli nie ma się własnego, autorskiego pomysłu na prowadzenie działalności, franczyza skutecznie tę kwestię załatwia. Franczyza pozwala prowadzić firmę na własny rachunek, a sam system franczyzowy jest dzisiaj dobrze poznany i powszechnie uważany za stabilny i bezpieczny, również ze względu na otrzymywanie stałe pomocy handlowej. Co jednak trzeba wiedzieć o tym zagadnieniu, szczególnie w kontekście europejskiej federacji franczyzy?
10:48, 02.10.2022
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2010 roku, prezes zarządu Fiat Auto Poland -Enrico Pavoni, przekazał dyrektorowi Muzeum Techniki w Warszawie- Jerzemu Jasiukowi jeden z ostatnich Fiatów 600 (Seicento). Podarowany egzemplarz w kolorze czerwonym metalik, silnikiem 1.1, wersji Classic, to drugi pojazd przekazany do Muzeum przez koncern Fiata. Kilka lat wcześniej podarowano Fiata 126p. Patrząc wówczas w telewizji na relację z uroczystości przekazania, postanowiłem przypomnieć historię samochodu, który produkowany był w latach 1998-2010, tylko w polskiej fabryce. W ciągu 12 lat z taśmy montażowej zjechało 1 328 978 sztuk miejskiego Fiata, z czego wyeksportowano 1 039 671.
12:44, 01.10.2022
Białko do picia dostępne w dobrych sklepach z suplementami jest skomponowane z najwyższej jakości, a także czystości składników. W tym artykule wskażemy Ci przykładowe produkty, na które warto się zdecydować, wybierając suplementację, a przy okazji podpowiemy, na co zwracać uwagę przy wyborze produktu.
12:42, 01.10.2022
Obecnie, niemalże wszystkie firmy korzystają z uroków marketingu internetowego. Czy każda firma powinna posiadać stronę internetową? Na te, i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w treści tego artykułu.
00:00, 01.10.2022
Światowy Dzień Serca to święto obchodzone corocznie w ponad 120 krajach w dniu 29 września. Inicjatorem tego wydarzenia jest World Heart Federation, którego aktywnym członkiem jest Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Głównym celem Światowego Dnia Serca jest edukacja i promocja zdrowego stylu życia oraz profilaktyki jako najskuteczniejszego sposobu zachowania zdrowia. Hasło tegorocznego Dnia Serca ustalone przez Światową Federację Serca to: Use Heart For Every Heart - w j. polskim „Miej Serce dla Serca”.
14:24, 29.09.2022
Masaż erotyczny to świetny pomysł na zmysłową grę wstępną, która pobudzi zmysły obydwojga partnerów. Możesz w tym celu sięgnąć po specjalną świecę do masażu lub bardziej klasyczną opcję, czyli olejek. Nieważne, na co się zdecydujesz, ważne, aby pamiętać o tym, w jaki sposób używać wybranego gadżetu. Nie wiesz, jak zaaranżować erotyczny masaż, który podkręci atmosferę w łóżku? Bez obaw, już spieszymy z pomocą!
12:33, 29.09.2022
Zalanie mieszkania może być powodowane przez różne czynniki. Bez względu na źródło wystąpienia problemu, należy niezwłocznie przystąpić do szybkiego osuszenia lokalu. Błyskawiczne działanie przede wszystkim ograniczy koszty związane z remontem oraz likwidacją szkód. Profesjonalne osuszanie mieszkania pozwoli też uniknąć rozwoju szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni. Jak szybko osuszyć mieszkanie oraz jakie metody zastosować – podpowiemy w poniższych akapitach.
08:15, 29.09.2022
Ubrania robocze są niezbędną częścią pracy w niektórych zawodach. Rodzaj potrzebnej odzieży roboczej będzie zależał od rodzaju wykonywanej pracy.
07:11, 29.09.2022
Mimo tego, że niejednokrotnie jesienna aura nie zachęca nas do spacerów, warto korzystać z zabaw na świeżym powietrzu. Podobnie sytuacja wygląda również wtedy, gdy po zimie przychodzi do nas wiosna.
11:46, 28.09.2022
Można założyć, że większość gości janowieckiego parku, którzy byli tam parokrotnie, myślą o tym miejscu z czułością i radością, że zawsze mogą tam wrócić.
18:31, 27.09.2022
Jeśli kochasz perfumy i uwielbiasz, gdy w Twojej kolekcji pojawiają się coraz to nowe zapachy, to z pewnością często napotykasz na pewną niedogodność. Niestety, choć kompozycje znanych marek zachwycają swoim aromatem, to ich cena bywa wygórowana. Jest jednak sposób na to, by cieszyć się ulubionych zapachem bez wydawania fortuny. Wystarczy zdecydować się na zamiennik. Dlaczego jeszcze perfumy lane są warte uwagi? Przeczytaj do końca, aby poznać zalety zapachów inspirowanych!
15:30, 27.09.2022
Pożyczka gotówkowa to jeden z wielu produktów bankowych, z których ludzie korzystają dość często. Gdzie znajdziemy najlepszą ofertę kredytu gotówkowego? O czym pamiętać, jeżeli planujemy skorzystać z takiego finansowania?
12:10, 27.09.2022
W sobotę 1października br. wszystkich mieszkańców Kutna i okolic zapraszamy na bezpłatne badania skóry, które odbędą się w Przychodni Specjalistycznej Salus przy ulicy Szpitalnej 46 w Kutnie w godzinach 10:00-18:00. Co ważne, konsultacja z dermatologiem nie wymaga zapisów, ani skierowania. Akcja organizowana jest w ramach kampanii „Miej oko na skórę”. Jej celem jest wzrost świadomości społecznej na temat czerniaka oraz jak najwcześniejsze diagnozowanie nowotworów skóry
11:10, 27.09.2022
Haft na odzieży jest klasyczną metodą znakowania tkanin o bardzo długich tradycjach. Jego zastosowanie umożliwia nadanie ubraniom ekskluzywnego charakteru — jest to zdecydowanie najbardziej elegancki istniejący rodzaj zdobień. Jeśli więc prowadzisz markę odzieżową i chcesz nadać swojej konfekcji wyjątkowy charakter, to idealnym rozwiązaniem będzie właśnie posłużenie się metodą haftu komputerowego. Pozwoli to na uzyskanie wyjątkowego efektu retro, który spowoduje, że odzież będzie się prezentować absolutnie wyjątkowo.
REKLAMA