Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie zbiórki karmy dla Krzykosiaków i podziękowania

19:10, 30.04.2018 | Pismak
Skomentuj
REKLAMA

W piątek w Integracyjnym Przedszkolu Miejskim Nr 3 „Jarzębinka” w Kutnie odbyło się podsumowanie akcji zbiórki karmy i darów rzeczowych dla przytuliska Krzykosiaki - psy w potrzebie. Gościem przedszkolaków był pan Zbyszek, który prowadzi przytulisko i jest jedynym opiekunem dla piesków.

Spotkanie z panem Zbyszkiem uświadomiło dzieciom jak ważna jest pomoc niechcianym i porzuconym zwierzętom. Czasami bez wsparcia człowieka nie mają one szans na przeżycie. Przedszkolaki miały satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, i nawet chwilowa poprawa losu bezdomnych zwierząt ma znaczenie. 

- Chciałybyśmy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy włączyli się do akcji zbiórki karmy dla podopiecznych Fundacji Krzykosiaki- psy w potrzebie. Serdecznie dziękujemy dzieciom, Rodzicom, pracownikom przedszkola i placówkom oświatowym. Dziękujemy Telewizji Kutno, Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. oraz Sponsorom za ufundowanie nagród rzeczowych dla uczestników konkursu plastycznego „Mój czworonożny przyjaciel”. Serdecznie Dziękujemy Pani Małgorzacie Kołodziejskiej, Pani Dominice Czapiewskiej oraz wszystkim pracownikom Urzędu Miasta Kutna ,którzy wspierali nas w naszych działaniach. Dziękujemy naszej Pani dyrektor Małgorzacie Wojciechowskiej za to, że wspierała naszą akcje, umożliwiając jej zorganizowanie na terenie placówki. W tym roku pobiliśmy kolejny rekord. Wyniku przeprowadzonej akcji zebraliśmy 582 kg suchej i mokrej karmy oraz dary rzeczowe - mówi Iwona Gmerek. 


IPM nr 3

 

(Pismak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA