Zamknij
REKLAMA

Saga rodu Barronów. Historia redakcyjnych sierściuchów

22:53, 29.06.2017 | A.R
REKLAMA
Skomentuj

Ten życia nie zna, kto Kotów nie ma... parafrazując kutnowskie powiedzenie. Koty towarzyszą mi już wiele lat, przybywa ich z roku na rok, jedne odchodzą, inne się rodzą. Interes się kręci :) Zachęcamy Was do nadsyłania krótkich historii swoich sierściuchowych Przyjaciół i kilku zdjęć. Stworzymy wspólnie dział Zwierzęta. A wkrótce kolejny konkurs na NajKota. 

Życie bez kota jest nudne i smutne... dlatego warto mieć przynajmniej jednego. My mieliśmy szczęście, wszystko zaczęło się od Stefana, który przyszedł do namiotu, potem okazał się Stefanką i powił Tadeusza i Barrego. Barry jednak też okazał się Królewną. W ubiegłym roku wydała na świat Czworo Muszkieterów. Dwie znalazły domy dzięki Czytelnikom eKutno.pl Jedna jest torunianką a druga stołuje się w naszym powiecie. Działo się :) Czarnulka i Gangster pozostali w redakcyjnej rodzinie. Damulka nie czekała długo i skończywszy rok urodziła 25 maja piękną Ryszardę III Wazę. Gangster, jak kto Pan Kot szwenda się gdzieś po świecie, ale wierzymy, że wróci, oby cały :)

Na zdjęciach saga Barronów :)

(A.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone