Zamknij
REKLAMA

Extazy i awantura domowa

16:24, 07.08.2018 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci kutnowskiej komendy w trakcie interwencji domowej zatrzymali 37-latka, który posiadał środki odurzające. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

2 sierpnia około godziny 17:30 dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań na terenie powiatu kutnowskiego. Policjanci zastali tam kobietę, która oświadczyła, że szwagier groził jej a groźby te wzbudziły w niej obawę ich spełnienia. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przeprowadzonego przeszukania funkcjonariusze  znaleźli przy zatrzymanym 3,49 grama amfetaminy. W miejscu zamieszkania 37-latka zabezpieczyli niewielką ilość środków psychotropowych w postaci 52,9 grama, tabletki extazy o masie 0,205 grama i środki odurzające w postaci 0,719 grama suszu konopi w trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania zatrzymanego.

Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających i gróźb karalnych. Prokurator na wniosek Policji zastosował wobec niego dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.  

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA