Zamknij
REKLAMA

Zatrzymali pirata drogowego

09.13, 20.09.2022 KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Kutnowscy policjanci ustalili pirata drogowego, który jadąc autostradą A1 przez teren powiatu wyprzedzał samochody pasem awaryjnym. Kierowcą BMW okazał się 27-latek z województwa pomorskiego. Został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych. Gdyby sytuacja zdarzyła się po 17 września kara mogłaby być dużo wyższa. Jeśli byłeś świadkiem nagannego zachowania innego uczestnika ruchu - Powiadom nas!

Na skrzynkę mailową [email protected]  wpłynęła wiadomość od jednego z kierowców. Z przekazanych informacji wynikało, że posiada film z nagraniem ukazującym jazdę  kierowcy BMW, który nieodpowiedzialnie zachowywał się na autostradzie, łamiąc przepisy, a tym samym narażając siebie i  innych na niebezpieczeństwo.

- Jak ustalili policjanci, zdarzenie miało miejsce w lipcu 2022 roku, na autostradzie A1 na terenie powiatu kutnowskiego. Na nagraniu widać jak kierowca BMW, z dużą prędkością wyprzedza wszystkie pojazdy pasem awaryjnym. W toku postępowania okazało się również, że kierowca jadąc dalej autostradą nie zachowywał minimalnego odstępu od poprzedzającego go pojazdu- informuje kom. Edyta Machnik oficer prasowy KPP Kutno.

Dzięki nagraniu z kamery samochodowej, którą udostępnił zgłaszający kierowca, policjanci ustalili personalia pirata drogowego. Był nim 27-latek z województwa pomorskiego. Nie mając nic na swoje usprawiedliwienie, za swoje zachowanie został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych. Na jego koncie według starego jeszcze taryfikatora pojawiły się 4 punkty karne. 17 września 2022 roku weszła w życie kolejna nowelizacja przepisów ruchu drogowego. Zgodnie z którymi za wybrane wykroczenia w ruchu drogowym możemy uzyskać więcej punktów karnych, a w niektórych przypadkach zostać recydywistą i być „podwójnie” ukaranym, ale przede wszystkim pamiętaj kierowco o tym, że każde takie zachowanie stwarza realne zagrożenie na drodze.

 

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

PleurPleur

2 3

Aby to kablowanie, choć dziś w słusznej sprawie, ale jutro być może z zawiści nie weszło nam w krew 12:15, 20.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

e.ue.u

1 2

Kapusie ,czy to jest już Komuna. 22:29, 20.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 0

Takie zgłoszenia to normalna reakcja na BANDYCKIE zachowania idiotów za kierownicą, których to zachowań resztki twoich szarych komórek nie potrafią ogarnąć 07:43, 22.09.2022


REKLAMA
0%