Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:38, 04.12.2021
Życzenia władz miasta dla Wolontariuszy
07:54, 04.12.2021
Najpopularniejszy polski serwis z "ogłoszeniami dla dorosłych" - Roksa.pl zawiesza swoją działalność. Właściciel serwisu nie podał jednak oficjalnego powodu takiej decyzji. Po kilku dniach na stronie roksa.pl pojawiły się krótkie wyjaśnienia.
07:48, 04.12.2021
Coraz ciężej jest wybrać wymarzony prezent dla bliskich osób. Zbliżające się urodziny potrafią spędzać sen z powiek, a radość płynąca z obdarowywania gdzieś znikać. Wszystko dlatego, że starając się wybrać idealny prezent nie przychodzi nam nic sensownego do głowy. Odpowiedzią na te zmartwienie są wspomnienia. Oryginalne prezenty to nie rzeczy, a właśnie przeżycia, które pozostają z nami do końca życia i stanowią piękne wspomnienia. 
15:56, 03.12.2021
Leasing to w dzisiejszych czasach dużo więcej, niż tylko możliwość uzyskania nowego pojazdu. Dowiedz się, co można wziąć w leasing na firmę oraz jakie korzyści uzyskasz decydując się na to rozwiązanie!
15:47, 03.12.2021
Coraz więcej klientów firm transportowych dokładnie weryfikuje, czy mają one wykupione OC przewoźnika drogowego, popularnie określane mianem OCPD. Efektem tego jest stosunkowo niewielkie zainteresowanie ubezpieczeniami CARGO. Chronią one bezpośrednio przewożony ładunek, gwarantując pokrycie szkód związanych z jego uszkodzeniem, zniszczeniem czy kradzieżą. Wydawać się może, że polisy te są do siebie mocno zbliżone, stąd nie warto kupować obu, ale to bardzo błędne myślenie. Dlaczego OCPD może okazać się niewystarczające? Sprawdź już teraz!
15:41, 03.12.2021
Wydawać się może, że mężczyźni nie mają problemu z tym, by wybrać dla siebie idealną stylizację. Warto jednak wiedzieć, że wielu panów nie ma pojęcia co powinno znaleźć się w ich garderobie, by zawsze czuli się komfortowo i wygodnie. Istnieje kilka elementów garderoby, które doskonale sprawdzają się u każdego mężczyzny. Decydując się na wyposażenie szafy właśnie w te ubrania, można z łatwością przygotować się do wyjścia na każdą okazję. Jakie to ubrania? Tego można dowiedzieć się z naszego poradnika.
14:56, 03.12.2021
Outsourcing prawny to rozwiązanie często wybierane przez firmy, które potrzebują porady prawnej. Jest to szczególnie korzystne dla niewielkich firm, dla których zatrudnienie prawnika na etat to niepotrzebny i znaczny wydatek. Poznaj zalety korzystania z kancelarii, gdy w twojej firmie potrzebna jest konsultacja z prawnikiem.
14:04, 03.12.2021
Stworzenie wygodnego miejsca pracy nie jest prostym zadaniem. Bogata oferta mebli biurowych na rynku nie ułatwia nam pracy. Jakie meble powinniśmy kupić, aby zapewnić pracownikom komfort i efektywność pracy?
15:11, 02.12.2021
Lodowisko Miejskie od 5 grudnia! Zapraszamy!
10:02, 02.12.2021
Myjnie tunelowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem, co wynika zapewne z imponującej wydajności mycia, jaką oferują. Tutaj auta wjeżdżają do myjni co 30 - 60 sekund, opuszczając ją w doskonałej czystości. A wszystko to za sprawą konstrukcji myjni tunelowych, w których samochody przemieszczają przez tunel z zamontowanymi na stałe elementami czyszczącymi i suszącymi, przy pomocy pasa transmisyjnego oraz fotokomórek. Jakie są najważniejsze zalety takiego rozwiązania, i gdzie sprawdzi się ono najlepiej?
15:39, 01.12.2021
Zakup gadżetów reklamowych dla klientów to obecnie jedno z bardziej popularnych narzędzi marketingowych. Gadżety reklamowe – szczególnie te, które mogą przydać się w pracy czy w domu – mogą być wręczane zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Czy są one także dobrym pomysłem na prezent z okazji świąt?
14:56, 01.12.2021
Choć towarzyszy nam od pokoleń, to również w dzisiejszym, coraz bardziej rozpędzonym i zautomatyzowanym świecie, nie traci swojego uroku ani praktyczności. Lalka to nadal wymarzony przez najmłodszych prezent, a z perspektywy dorosłych stanowi udaną inwestycję w rozwój osobisty dzieci. O renesansie tego produktu świadczą dane rynkowe, wskazujące na rekordowy wzrost sprzedaży lalek w Polsce i na świecie.
11:43, 01.12.2021
W 1998 roku inżynierowie firmy Renault, otrzymali zadanie zaprojektowania nowego modelu, który łączyłby przestronność vana ze sportową sylwetką coupe. Do tego trudnego zadania zaproszono przedstawiecieli marki Matra, która zasłynęła z budowy niezwykle udanych samochodów sportowych. Już po roku od utworzenia spółki Renault-Matra, zaprezentowano w marcu 1999 roku na Targach Motoryzacyjnych w Genewie samochód będący w 100% francuską myślą technologiczną.
10:26, 01.12.2021
ECO Kutno Sp. z o.o. została laureatem 20. Jubileuszowej edycji Konkursu Ekolaury Polskiej Izby Ekologii 2021. Celem ogólnopolskiego Konkursu jest wyróżnianie podmiotów zaangażowanych w edukację ekologiczną, popularyzacja inwestycji i działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego i gospodarki wodnejoraz promowanie nowatorskich rozwiązań mających istotny wpływ na poprawę stanu środowiska naturalnego.
10:21, 01.12.2021
Prawomocny wyrok rozwodowy to jedyny sposób na zakończenie małżeństwa zgodny z prawem. Należy mieć na uwadze, iż oprócz samego rozwiązania małżeństwa, sąd rozwodowy orzeka także o władzy rodzicielskiej, kontaktach, miejscu zamieszkania i alimentach na małoletnie dzieci (o ile małżonkowie takie posiadają). W punkcie pierwszym wyroku rozwodowego sąd orzeka o rozwiązaniu małżeństwa stron przez rozwód, przy czym może tego dokonać z wyłącznej winy obojga małżonków, z winy jednego z małżonków lub może odstąpić od orzekania o winie (ale tylko na zgodny wniosek małżonków). Każdy z tych wyroków niesie za sobą inne konsekwencje prawne i może mieć wpływ na dalsze życie byłych małżonków, także po rozwodzie.