Zamknij
REKLAMA

Partia Polska 2050 Szymona Hołowni przedstawiła dziś swoich pełnomocników

17:41, 13.05.2022 | Partia Polska 2050 Szymona Hołowni
Skomentuj
REKLAMA

Partia Polska 2050 Szymona Hołowni przedstawiła dziś swoich pełnomocników, którzy będą reprezentować ugrupowanie Szymona Hołowni w województwie łódzkim. To osoby na których spoczywać ma odpowiedzialność za budowę struktur partii w regionie łódzkim oraz przygotowanie ugrupowania do pierwszych wyborów parlamentarnych.

Konferencję prasową, która odbyła się przy ławeczce Tuwima w Łodzi rozpoczęła posłanka i wiceprzewodnicząca partii Polska 2050 Hanna Gill-Piątek, która zakomunikowała, że po długim okresie wyczekiwania do stowarzyszenia Polska 2050 oraz Instytutu Strategie 2050 dołączył trzeci filar ruchu czyli Partia Polska 2050 Szymona Hołowni

– Osoby, które za chwilę Państwu przedstawię otrzymały bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie budowy struktur partii w regionie i przygotowanie naszego ugrupowania do pierwszej kampanii wyborczej - mówiła posłanka.

W okręgu 9 pełnomocnikami zostali adwokat Patrycja Borkowska, która specjalizuje się Prawie Rodzinnym i Opiekuńczym, w szczególności z zakresu pieczy zastępczej, członkini Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Polska 2050 oraz radca prawny, radny Rady Miasta Łódź Bartłomiej Dyba-Bojarski, który w łódzkim samorządzie zajmuje się m.in. planowaniem przestrzennym, ochroną zabytków i przyrody oraz kulturą.

W okręgu 10 pełnomocnikiem został Damian Pacześniak, członek Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Polska 2050, zaangażowany w sprawy związane z pieczą zastępczą i osób społecznie wykluczonych.

Pełnomocniczką okręgu 11 i regionalną koordynatorką partii w łódzkim została Ewa Szymanowska działaczka społeczna i aktywistka, zaangażowana w ostatnim czasie w pomoc dla obywateli Ukrainy, członkini Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Polska 2050. Oprócz wyżej wymienionych zaprezentowano Pełnomocnika Regionu na Rzecz Partnerstwa Samorządu Otwartego radnego Sejmiku Województwa Łódzkiego Pawła Drążyczyka, który w ruchu działa od ponad roku, a z którego inicjatywy powstała m.in. petycja skierowana do Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka w sprawie przejazdów kolejowych na Gajcego, Malowniczej i Transmisyjnej w Łodzi oraz Koordynatora Regionalnego Instytutu Strategie 2050 Grzegorza Kardasa, który z zawodu jest lekarzem, a od roku aktywnie działa na rzecz tworzenia ogólnopolskich i regionalnych programów eksperckich Polski 2050.

Po prezentacji pełnomocników posłanka Hanna Gill-Piątek oddała głos radnemu Bartłomiejowi Dybie-Bojarskiemu, który zwrócił uwagę na konieczność przywrócenia polityce jej pierwotnej funkcji przywrócić polityce jej pierwotną funkcję dbałości o dobro wspólne, Polski, miasta, gminy, w której aspirujemy do pełnienia funkcji publicznych czy sprawowania urzędów.

- Należy zadbać o wspólnotę, a nie dobro swoje, rodziny, partii czy kręgu towarzysko biznesowego. Będziemy piętnować upartyjnianie publicznych instytucji i spółek państwowych jak i samorządowych, które w ostatnich latach stały się łupem partii rządzących na wszystkich poziomach władzy czy to centralnej czy samorządowej – uzasadniał radny.

(Partia Polska 2050 Szymona Hołowni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

A gdzie Kutno?A gdzie Kutno?

3 0

Jak wygląda sytuacja z Polska 2050 w Kutnie? Ktoś tu to prowadzi, coś się dzieje z tą partią w Kutnie czy już się to rozleciało zanim się zaczęło? Jakiś radny ponoć był z tej partii ale co dalej to cholera wie? Pani redaktor, jak to wygląda w naszym powiecie? 09:35, 15.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

dbacie o siebiedbacie o siebie

3 1

A jak to może wyglądać to wystarczy posłuchać niekompetencji wypowiadanych przez niedoszłego kaznodzieję i płaczka nad konstytucją . Ten radny to jeszcze dobrze nie zaczął zakładać struktur to inni zaproponowali mu stołek więc chyba nie dokończył dzieła. ale ma czas do 2050 czasu dużo.
Skoro jak powiadacie "- Należy zadbać o wspólnotę, a nie dobro swoje, rodziny, partii czy kręgu towarzysko biznesowego. Będziemy piętnować upartyjnianie publicznych instytucji i spółek państwowych jak i samorządowych, które w ostatnich latach stały się łupem partii rządzących na wszystkich poziomach władzy czy to centralnej czy samorządowej – uzasadniał radny."- to po co zakładacie partię i pchacie się do rządzenia ? Dlaczego nie rezygnujecie z ciepłych etacików i wygodnych stołków.? Takie gadki to możecie wciskać lemingom. 11:02, 15.05.2022


AveAve

1 3

Kutno mówi NIE HOŁOWNI bo my są narodowe katoliki którzy bez drżenia ręki rzucają na tacę 13 i 14 11:12, 15.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%