Zamknij
REKLAMA

PodzielMy się miłością – pomagamy zwierzętom

07:44, 23.02.2021 | Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Kancelaria Marszałka
Skomentuj
REKLAMA

Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta.(Immanuel Kant)

Dlatego kolejna odsłona naszej akcji PodzielMy się miłością skierowana jest właśnie do tych, którzy niosą pomoc zapomnianym i niechcianym - zwierzętom.  

Tym razem akcja ma formę konkursu.  Do udziału w nim zapraszamy organizacje pozarządowe na co dzień zajmujące się opieką nad zwierzętami.  Od dziś, czyli od 22 lutego przez następne dwa tygodnie czekamy na zdjęcia, na których zobaczymy jak należy opiekować się zwierzętami. Organizacje, które prześlą najlepsze, najbardziej poruszające fotografie otrzymają nagrody - ocieplone budy dla psów. Wyróżnimy 5 organizacji z których każda otrzyma 5 ocieplonych bud w różnych rozmiarach, które ochronią przed zimnem, deszczem, śniegiem czy palącym słońcem.

 Konkurs „PodzielMy się miłością – pomagamy zwierzętom” jest kolejną odsłoną akcji ,,Podzielmy się miłością”, która została zainaugurowana przez marszałka województwa łódzkiego Grzegorza Schreibera w grudniu ubiegłego roku. Wtedy do podopiecznych Domów Pomocy Społecznej oraz kombatantów i weteranów wojennych trafiły świąteczne upominki, wykonane przez podmioty ekonomii społecznej, które w czasie pandemii znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji finansowej.

Teraz do organizacji pozarządowych, które zwyciężą w internetowym konkursie trafią budy. Podobnie jak we wcześniejszej odsłonie akcji zostały wykonane przez przedsiębiorstwa społeczne działające na terenie województwa łódzkiego.

Zdjęcia wraz z opisem należy przesłać do 12 marca na adres e-mail pm1@lodzkie.pl, pięciu zdjęć wraz z opisem na temat ,,Jak działam na rzecz zwierząt”.

Przesłane zgłoszenie powinno zawierać także formularz zgłoszeniowy uczestnika oraz zgodę na wykorzystanie i upowszechnienie zdjęć z wizerunkiem w mediach.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej www.lodzkie.pl.

 

(Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Kancelaria Marszałka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%