Zamknij
REKLAMA

200 kg żywności od pracowników łódzkiego ZUS

14:59, 18.11.2020 | Monika Kiełczyńska Regionalny rzecznik prasowy ZUS, województwa łódzkiego
Skomentuj
REKLAMA

Przez dwa tygodnie pracownicy I Oddziału ZUS w Łodzi i podległych mu jednostek, uzbierali ok. 200 kg trwałej żywności. Produkty zostały przekazane do Banku Żywności im. Marka Edelmana, który rozda je potrzebującym.

W 16 wielkich kartonach znalazły się m.in. produkty takie jak: mąka, cukier, sól, kasze, ryże, makarony, oleje, mleko w kartonach, konserwy (szynki konserwowe, ryby w puszkach, pasztety i inne), napoje, słodycze.

Z Banku Żywności produkty zostaną przekazane do Domów Opieki Społecznej, Domów Dziecka, Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej i innych jednostek, które dostarczają żywność potrzebującym w naszym województwie. Chodzi tu o osoby samotne, niepełnosprawne oraz o seniorów, którzy wymagają szczególnej uwagi i pomocy w obliczu trwającej pandemii.

Głód to zjawisko, które nie powinno już występować w XXI wieku. Niestety rzeczywistość bywa brutalna i nadal wiele osób nie może pozwolić sobie na codzienny, pełnowartościowy posiłek. Dlatego postanowiliśmy działać i wesprzeć tym razem  Bank Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana - mówi Michalina Figurska z I Oddziału ZUS w Łodzi.

(Monika Kiełczyńska Regionalny rzecznik prasowy ZUS, województwa łódzkiego)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA