Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy na Dzień Zwierzaków do Płocka

16:30, 07.10.2020 | Galeria Wisła
Skomentuj
REKLAMA

10 października zapraszamy do Galerii Wisła na obchody DNIA ZWIERZAKÓW. Na miłośników zwierząt czekać będzie mnóstwo atrakcji. – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

Tego dnia Galerię odwiedzą niezwykli goście – psiaki czekające na adopcję ze Schroniska dla Zwierząt w Płocku, a także podopieczni organizacji pro-zwierzęcych (Płockie Towarzystwo Pomocy Zwierzętom ARKA, TOZ Oddział Płock). Pojawią się również przedstawiciele Zwierzakolubów z pokazem zwierząt egzotycznych.

Odwiedzający Galerię będą mogli stworzyć własnoręcznie zabawki dla swojego pupila. W strefie kreatywnej zabawy będą powstawać specjalne ozdobne obroże. Na stanowisku z fotobudką robione będą pamiątkowe fotki ze zwierzakami. Spotkać będzie można pracowników Przychodni Weterynaryjnej CHIRON i skorzystać z bezpłatnego czipowania zwierząt. Dodatkowo odbędą się pokazy psów sportowych oraz Konkurs na Najbardziej Przyjaznego Psa Płocka, zorganizowany przez Stowarzyszenie Płock Przyjazny Psom.

Warto zaznaczyć, że Galeria Wisła od lat znajduje się na mapie miejsc przyjaznych psom. Klienci galerii mogą bez przeszkód wchodzić na teren centrum wraz ze swoimi pupilami. Wielu klientów traktuje psy jak członków rodziny, dlatego – jeżeli pies nie obawia się otoczenia galerii handlowej, jest pod stałą opieką właściciela i nie sprawia kłopotu – to jest mile widzianym gościem Galerii Wisła. Wchodzących z psami na teren Galerii obowiązuje regulamin, który wymaga m.in., aby pies był na smyczy, a właściciela zobowiązuje do uprzątnięcia nieczystości po swoim pupilu. Dla bezpieczeństwa zwierząt zabronione jest również wprowadzanie psów na schody ruchome. Trzeba też pamiętać, że regulamin dotyczy samego pasażu galerii – o tym, czy można wejść z psem na teren sklepu indywidualnie decydują poszczególni najemcy.

Więcej informacji jest dostępnych na stronach https://www.mvgm.com/ i www.propertyfirst.de.

(Galeria Wisła )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA