Zamknij
REKLAMA

Finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego zwiedzają region z ŁKA!

14:11, 09.09.2020 | Igor Włodarczyk
Skomentuj fot. Michał Malinowski i Piotr Pospieszyński
REKLAMA

Już 12 września w Teatrze Wielkim w Łodzi odbędzie się gala finałowa 15 edycji wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020. Organizatorem konkursu jest agencja IGO-ART, a Partnerem regionalnym Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Aktualnie trwają próby choreografii do gali, przymiarki kolekcji, spotkania i konsultacje z wizażystami i fryzjerami, czy treningi na siłowni. W ramach chwili wytchnienia od przygotowań do konkursu kandydatki na Miss Polonia Województwa Łódzkiego miały niebywałą okazję udać się na niezapomnianą wycieczkę Łódzką Koleją Aglomeracyjną!

Dziewczyny razem z ŁKA odwiedziły piękne zakątki naszego regionu. Zaczynając swoją przygodę od Dworca Łódź Fabryczna, uczestniczki zwiedziły Arboretum w Rogowie, Dworzec Kolejowy w Skierniewicach oraz mogły nauczyć się wypiekać placki w Skansenie Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim! Było komfortowo, bezpiecznie, a najpiękniejsze mieszkanki województwa wszędzie dotarły na czas!

W sobotę poznamy zwyciężczynię konkursu, która zostanie wybrana podczas wielkiej, jubileuszowej gali. Na finale kandydatki zaprezentują się w aż siedmiu pokazach mody, m.in. sukienkach koktajlowych, kostiumach kąpielowych oraz sukniach ślubnych i wieczorowych. Wśród muzycznych gwiazd wieczoru wystąpią po raz pierwszy w Łodzi Natalia Zastępa, gość zza oceanu Sami Harb oraz Milena Sadowska - Miss Polonia 2018.

Finał poprowadzą Karolina Bielawska, łodzianka, aktualnie panująca Miss Polonia 2019 oraz Mateusz Hładki.

 

(Igor Włodarczyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

trudatruda

1 0

Janów Podlaski w Łodzi czyli PRIDE of POLAND klaczy słowiańskich 13:02, 25.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA