Zamknij
REKLAMA

Wielki finał 15. edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020

05:51, 09.09.2020 | Agencja IGO-ART
Aleksandra Bonikowska, 25 lat, Łódź, studentka tkaniny i ubioru
REKLAMA

W tegorocznym konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020 bierze udział 18 kandydatek z całego regionu. Jedna z nich zostanie 15tą w historii laureatką konkursu i przejmie koronę z rąk Karoliny Bielawskiej, aktualnie panującej Miss Polonia! Tegoroczna gala finałowa odbędzie się już w sobotę, 12 września w Teatrze Wielkim w Łodzi. Mieliśmy zaszczyt objąć patronatem medialnym tegoroczne wybory.

- Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że mimo panującej w kraju pandemii i obostrzeń udało nam się zorganizować jubileuszową galę Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Na pewno nie byłoby to możliwe bez wsparcia wieloletnich Partnerów i przyjaciół konkursu, a przede wszystkim Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Dzięki temu dowiedliśmy, że aktywność i działanie w życiu jest dla nas bardzo istotne. - mówi Jagoda Piątek - Włodarczyk, Dyrektor Konkursu Miss Polonia i właściciel agencji IGO-ART z Łodzi.

W trakcie gali, którą poprowadzą Karolina Bielawska - Miss Polonia 2019 i Mateusz Hładki finalistki zaprezentują się w kilku pokazach mody: sukienkach koktajlowych Domu Mody Skórska, kostiumach kąpielowych Gabbiano, kolekcji Patrycji Plesiak, sukniach wieczorowych projektu Teresy Kopias i suknia ślubnych Galerii La Perle. O fryzury kandydatek zadba David Bernat Hair Design, a kreatorem makijaży jest marka Golden Rose.

Nie zabraknie także występów muzycznych. Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi wystąpi Natalia Zastępa oraz Milena Sadowska - Miss Polonia 2018, która niedawno zasiliła ekipę programu „Jaka to melodia”. Na sali nie zabraknie także zdobywczyń tytułu Miss Polonia sprzed lat: Agata Biernat - MIss Polonia 2017, Barbara Tatara - Miss Polonia 2007, Karina Wojciechowska - Miss Polonia 1991. Najpiękniejsze Polki zasiądą w jury, które dokona wyboru nowej Miss.

Tradycyjnie także widzowie będą mogli wybrać swoją Miss Publiczności 2020. Głosowanie sms potrwa od 29 sierpnia aż do 12 września, do godziny 21:00. Kandydatka z największą ilością smsów otrzyma ten zaszczytny tytuł i prawo do udziału w Półfinale Miss Polonia 2020 w Warszawie.

ZAGŁOSUJ NA SWOJĄ FAWORYTKĘ W KONKURSIE MISS PUBLICZNOŚCI 2020 Wyślij sms o treści IGOART.X (X = numer wybranej kandydatki) na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT za sms) Głosowanie trwa do 12.09.2020r. do godz. 21:00

FINALISTKI MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2020:

Monika Małecka, 22 lata, Stryków, studentka zarządzania w medycynie

Wiktoria Kulesza, 18 lat, Łask, licealistka

Natalia Wawrzyniak, 21 lat, Łódź, studentka architektury

Patrycja Kępa, 23 lata, Bełchatów, studentka pedagogiki

Aleksandra Bonikowska, 25 lat, Łódź, studentka tkaniny i ubioru

Natalia Mielcarz, 22 lata, Opoczno, studentka zarządzania

Anna Gadawska, 23 lata, Łódź, studentka inżynierii produkcji

Barbara Rogaczewska, 21 lat, Łódź, projektantka

Patrycja Moś, 19 lat, Kuźnica Skakawska, licealistka

Katarzyna Blando, 25 lat, Łódź, studentka prawa

Izabela Włodarek, 23 lata, Łódź, studentka fizjoterapii

Magdalena Wochna, 23 lata, Zacharz, studentka finansów i rachunkowości

Zuzanna Polit, 19 lat, Głowno, absolwentka liceum aktorskiego

Klaudia Plesiak, 22 lata, Łódź, studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej

Natalia Konarska, 18 lat, Łódź, licealistka

Magdalena Michalska, 22 lata, Łódź, studentka marketingu

Paula Gleń, 23 lata, Pajęczno, studentka prawa

Justyna Jarczewska, 19 lat, Zduńska Wola, licealistka

 

(Agencja IGO-ART)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA