Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy na wyjątkowe koncerty

16:01, 11.06.2020 | Urząd Marszałkowski w Łodzi
Skomentuj fot. https://teologiapolityczna.pl
REKLAMA

Województwo Łódzkie w hołdzie dla św. Jana Pawła II - koncert pod takim hasłem odbędzie się w sobotę 13 czerwca o godzinie 19 w ogrodzie Muzeum Pałacu Herbsta w Łodzi. Tego dnia przypada 33. rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Łodzi. Dzień później, również w rocznicę odwiedzin Papieża Polaka, zapraszamy do Łowicza.

W pierwszym wydarzeniu wystąpią artyści Teatru Wielkiego w Łodzi, a będzie ono transmitowane przez TVP 3. Z uwagi na wytyczne dotyczące stanu epidemicznego, koncert będzie mogła obejrzeć ograniczona liczba osób.

Po zaproszenia można się zgłaszać do piątku (12.06) do godz. 10 na adres mailowy: promocja@teatr-wielki.lodz.pl. W tytule prosimy wpisać: „Koncert w ogrodach Herbsta”, a w treści maila: imię i nazwisko (swoje i ewentualnie osoby towarzyszącej) oraz numer kontaktowy. O odbiorze zaproszenia zostaną Państwo poinformowani w piątek około godz. 14.

Pula zaproszeń jest ograniczona. Jednej osobie przysługują tylko dwa bilety. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzień później – w niedzielę 14 czerwca o godz. 17 na koncert dedykowany św. Janowi Pawłowi II zapraszamy do Łowicza. Tego dnia przypada 21 rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II na ziemi łowickiej. W Sali Barokowej miejscowego muzeum wystąpią artyści Filharmonii Łódzkiej. Zaproszenia na koncert są dostępne w Muzeum w Łowiczu. -- Z poważaniem: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Kancelaria Marszałka

(Urząd Marszałkowski w Łodzi)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA