Zamknij
REKLAMA

Artystyczny Weekend – Kocie sztukowanie

10:24, 28.02.2020 | Galeria Wisła
REKLAMA
Skomentuj

6 i 7 marca w Galerii Wisła, w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORM Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, odbędzie się kolejny Artystyczny Weekend, tym razem pod hasłem „Kocie Sztukowanie”. 6 marca warsztaty odbędą się w godzinach 16:00-18:00, natomiast 7 marca w godzinach 12:00 - 14:00 oraz 15:00 - 17:00.

Zapraszamy dzieci i rodziców do stworzenia własnego, artystycznego kota. Będziemy tworzyć formy przestrzenne techniką papieroplastyki. – informuje Anna Liśkiewicz, główny specjalista ds. plastyki Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Ilość miejsc w pracowni KOLOR i FORMA jest ograniczona, dlatego na wszystkie zajęcia warsztatowe obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 532 744 160 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00).

Pracownia Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki służy szerokiemu gronu odbiorców. Placówka ma charakter otwarty, ściśle związany z życiem i potrzebami środowiska, w którym funkcjonuje. Zawiera ofertę przyczyniającą się do rozwoju twórczości artystycznej oraz upowszechniania kultury i sztuki. Działalność pracowni, oparta na różnorodnych formach warsztatowych, obejmuje m.in.: warsztaty dla przedszkoli i szkół, popołudniowe zajęcia plastyczne, wystawy, organizację konkursów plastycznych, spotkania i warsztaty z twórcami, konsultacje dla nauczycieli, promowanie zdolnej młodzieży, współpracę z placówkami o podobnym charakterze z innych miast. Pracownia znajduje się w lokalu na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie Biura Podróży TUI.

 

 

(Galeria Wisła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone