Zamknij
REKLAMA

Święto Niepodległości w Gminie Oporów

18.15, 16.11.2022 Urząd Gminy Oporów Aktualizacja: 18.26, 16.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

W związku z obchodami Święta Niepodległości w Gminie Oporów odbył się szereg wydarzeń upamiętniających 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W piątek 11 listopada przedstawiciele władz gminy w osobach Wójt Gminy Robert Pawlikowski, Sekretarz Barbara Saramonowicz, Przewodniczący Rady Marcin Kraśkiewicz złożyli kwiaty pod Pomnikiem upamiętniającym mieszkańców walczących o wolność i niepodległość. Po czym udali się na uroczystą mszę św. do Kościoła w Oporowie. Podczas mszy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Oporowie zaprezentowały przedstawienie przygotowane przez Panią Małgorzatę Tadeusiak oraz Panią Elżbietę Pawlik.

W poniedziałek 14 listopada w Szkole Podstawowej w Oporowie odbył IX Bieg dla Niepodległej. Uczestniczyły w nim dzieci ze Szkoły Podstawowej w Oporowie i Szkoły Podstawowej w Szczycie. Dla wszystkich uczestników były przewidziane medale pamiątkowe, a dla zwycięzców dyplomy oraz statuetki. W kategorii dzieci z klas 1-3 klasyfikacja przedstawiała się następująco:

W kategorii dzieci z klas 7-8: 1 miejsce – Łukasz Jakubowski 2 miejsce – Miłosz Pawlikowski 3 miejsce – Hubert Salamon

W kategorii dzieci z klas 4-6 1 miejsce – Igor Felińczak 2 miejsce – Igor Kostrzewa 3 miejsce – Michał Kurkowski

W kategorii dzieci z klas 1-3 1 miejsce – Kacper Słowiński 2 miejsce – Zuzanna Jankiewicz 3 miejsce – Amelia Szczecińska

(Urząd Gminy Oporów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%