Zamknij
REKLAMA
17:36, 23.11.2022

W wyniku złożonego wniosku Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie otrzymała wsparcie finansowe dla oddziału przedszkolnego z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 - 2025, w ramach którego zostały zakupione książki do biblioteki o wartości 2.500,00zł. Oprócz zakupu książeczek szkoła realizuje wiele działań promujących czytelnictwo dla najmłodszych i zakupiła nagrody za 625 zł.    

W ramach promowania czytelnictwa wśród dzieci, zaproszono do naszego przedszkola specjalnego gościa. W dniu 10 listopada przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu autorskim z Rafałem Klimczakiem, autorem książek dla dzieci i młodzieży, twórcą serii przygód o Nudzimisiach, sympatycznej Kropeczce i leśnych skrzatach. Spotkanie poprzedzone było cyklem zajęć poświęconych pisarzowi, które w atrakcyjny sposób pomogły dzieciom poznać wiele pozycji autora. Zorganizowano także w bibliotece szkolnej wystawę prac plastycznych, która powstała na podstawie jego utworów.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz