Fotorelacje

Zamknij
10:32, 23.09.2013

Piątek był ważnym dniem w historii Miejskiego Przedszkola w Krośniewicach. Dzieci z grup "Biedronek", "Krasnoludków", "Motylków", "Muchomorków", "Pszczółek", "Słoneczek" oraz "Żabek" zostały pasowane na przedszkolaków. Najpierw dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Przyrzekały być dobrymi przedszkolakami, słuchać swoich wychowawczyń, nie grymasić, grzecznie się bawić, zawsze być dobrymi kolegami i pomagać innym. Potem dzieci zostały pasowane przez dyrektor Jadwigę Jóźwiak na przedszkolaków i otrzymały drobne, pamiątkowe upominki.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@ekutno.pl

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz