Piątek był ważnym dniem w historii Miejskiego Przedszkola w Krośniewicach. Dzieci z grup "Biedronek", "Krasnoludków", "Motylków", "Muchomorków", "Pszczółek", "Słoneczek" oraz "Żabek" zostały pasowane na przedszkolaków. Najpierw dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Przyrzekały być dobrymi przedszkolakami, słuchać swoich wychowawczyń, nie grymasić, grzecznie się bawić, zawsze być dobrymi kolegami i pomagać innym. Potem dzieci zostały pasowane przez dyrektor Jadwigę Jóźwiak na przedszkolaków i otrzymały drobne, pamiątkowe upominki.
2013-09-23 10:32:12