Fotorelacje

Zamknij
18:56, 20.09.2013

Dziś na parkiecie hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie rozpoczął się VIII Turniej o "Różę Kutna". Pierwszy mecz POLFARMEX Kutno- SKK Siedlce wygrał kutnowski zespół 80:67 (15-11, 25-13, 21-20, 19-23). W pierwszym meczu Turnieju o Różę Kutna KKS Pro Basket pewnie pokonał przed własną publicznością drużynę SKK Siedlce i jutro zagra w finale. Bardzo dobrze zaprezentowali się nowi gracze. Cały mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy objętego w połowie pierwszej kwarty prowadzenia nie oddali do ostatniej syreny. Od samego początku energicznie poczynaniami kutnian kierował nowy nabytek klubu – Sławomir Sikora. Jego gra mogła się podobać, a ozdobą meczu były dwa doskonałe podania do Mateusza Bartosza, także nowego gracza, który skończył obie akcje efektownymi wsadami. Sikora był też aktywny w obronie i kilka razy „ukradł” piłkę przeciwnikom. Przechwyty notowali właściwie wszyscy gracze KKS i był to jeden z lepszych elementów ich gry. Na boisku jak zwykle szalał Szymon Rduch, ale zbyt często raził nieskutecznością. Zdobył wprawdzie 10 pkt., ale grał na dość niskim procencie (2/4 za 2 i tylko 1/6 za 3). Drugi nowy rozgrywający Norbert Kulon zaczął mecz dość niepewnie. Później jednak rozwinął skrzydła i skończył mecz z najlepszym w całej drużynie bilansem punktowym.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@ekutno.pl

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz