W sobotę na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się piknik rodziny współorganizowany przez Stowarzyszenie kibiców Widzewa OFC Kutno w ramach STS EkstraTrasy akcji KolorujeMY. Na pikniku nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Dzieci bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni, piłkarzykami, był również basen z kulkami i kącik, w którym najmłodsi mogli budować z klocków Lego. Zorganizowano również konkurs plastyczny, w którym można było zdobyć cenne nagrody. Nagrody w konkursie ufundował internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości otodom.pl. W dużym namiocie STS uczestnicy pikniku malowali wielkie klubowy herb Widzewa Łódź. Całej akcji przyświecał szczytny cel. Organizatorzy imprezy promują akcję KolorujeMy, której celem jest remont kutnowskiego domu dziecka "Tęcza".
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz