W sobotę na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się piknik rodziny współorganizowany przez Stowarzyszenie kibiców Widzewa OFC Kutno w ramach STS EkstraTrasy akcji KolorujeMY. Na pikniku nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Dzieci bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni, piłkarzykami, był również basen z kulkami i kącik, w którym najmłodsi mogli budować z klocków Lego. Zorganizowano również konkurs plastyczny, w którym można było zdobyć cenne nagrody. Nagrody w konkursie ufundował internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości otodom.pl. W dużym namiocie STS uczestnicy pikniku malowali wielkie klubowy herb Widzewa Łódź. Całej akcji przyświecał szczytny cel. Organizatorzy imprezy promują akcję KolorujeMy, której celem jest remont kutnowskiego domu dziecka "Tęcza".
2013-09-14 23:32:55