Fotorelacje

Zamknij
21:50, 12.09.2013

Dzisiejszy, wieczorny koncert bluesowy niestety nie przyciągnął do Kutnowskiego Domu Kultury szerokiego grona fanów tego rodzaju muzyki. Eddie Martin i Łukasz Gorczyca wraz z perkusistą dali popis swoich umiejętności, na który nieliczna publiczność nie mogła obojętnie zareagować. Brawa po każdym utworze to świadectwo profesjonalizmu i świetnej atmosfery, jaką stworzyli muzycy. Eddie Martin muzyką zajmuje się od ponad 25 lat. Gra zarówno na instrumentach akustycznych, jak i elektrycznych. Jest jednym z najbardziej utytułowanych uniwersalnych bluesmanów nazywanym też ambasadorem brytyjskiego bluesa. Wielokrotnie nominowany do nagrody dla Najlepszego Brytyjskiego Gitarzysty Bluesowego, Najlepszego Harmonisty, Najlepszego Artysty Akustycznego i za Najlepsze Płyty Bluesowe.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@ekutno.pl

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz