Dzisiejszy, wieczorny koncert bluesowy niestety nie przyciągnął do Kutnowskiego Domu Kultury szerokiego grona fanów tego rodzaju muzyki. Eddie Martin i Łukasz Gorczyca wraz z perkusistą dali popis swoich umiejętności, na który nieliczna publiczność nie mogła obojętnie zareagować. Brawa po każdym utworze to świadectwo profesjonalizmu i świetnej atmosfery, jaką stworzyli muzycy. Eddie Martin muzyką zajmuje się od ponad 25 lat. Gra zarówno na instrumentach akustycznych, jak i elektrycznych. Jest jednym z najbardziej utytułowanych uniwersalnych bluesmanów nazywanym też ambasadorem brytyjskiego bluesa. Wielokrotnie nominowany do nagrody dla Najlepszego Brytyjskiego Gitarzysty Bluesowego, Najlepszego Harmonisty, Najlepszego Artysty Akustycznego i za Najlepsze Płyty Bluesowe.
2013-09-12 21:50:16