Zamknij
REKLAMA

Warsztaty z akwareli dla początkujących i średniozaawansowanych

17.28, 19.09.2022 Kultura
Skomentuj
REKLAMA

Warsztaty z akwareli dla początkujących i średniozaawansowanych (osoby dorosłe, 16+) już 1 października w Kutnowskim Domu Kultury. Zapraszamy na jednodniowe warsztaty z nauki malowania akwarelą. Warsztaty odbędą się 1 października o godzina 10:00- 16:00.

Jeżeli nie masz zielonego pojęcia jak się zabrać za akwarele lub już masz jakieś niebieskie lub różowe pojęcie ale ciągle niewystarczające to właśnie te warsztaty są dla Ciebie. Podczas zajęć uczestnicy będą od podstaw poznawać techniki pracy z akwarelą. Na koniec warsztatów każdy uczestnik będzie miał na swoim koncie skończoną akwarele plus know how pracy z akwarelą na poziomie podstawowym.

Tematem spotkania będą kurczaki i kury.  - W zależności od szybkości pracy grupy zrobimy dwa lub trzy tematy. Koszt warsztatów to 350 zł od osoby. W cenie również znajdują się materiały, które udostępnię Wam na czas warsztatów. Tak więc jeżeli zapłacicie za warsztaty o niczym innym już nie musicie myśleć tylko cieszyć się że już niedługo wkroczycie w ten cudowny świat - pisze artysta Mariusz Kula. - Powyższą kwotę proszę przesłać na numer konta bankowego: ING 16 1050 1504 1000 0097 3905 7223  W tytule przelewu proszę wpisać: Warsztaty z akwareli w Kutnie oraz imię i nazwisko uczestnika + nr tel do kontaktu a jeżeli zmieścisz to dodaj email wtedy będę ci wysyłał co jakiś czas ofertę z kolejnymi warsztatami lub plenerami.

Tylko poprzez wpłatę można dokonać rezerwacji miejsca (ilość miejsc ograniczona)

Zapraszamy do kontaktu Tel. 608 094 981 https://www.facebook.com/MKulaArt www.mariuszkula.art

(Kultura)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%