Zamknij

Biesiadne Babie Lato z Kulturą w niedzielę w Żychlinie

17:44, 14.09.2021 | O.R
Skomentuj
REKLAMA

Grzegorz Ambroziak Burmistrz Żychlina i Małgorzata Modrzejewska -Rzeźnicka dyrektor Żychlińskiego Domu Kultury zapraszają na Biesiadne Babie Lato z Kulturą w niedzielę, 19 września w Żychlinie.  Od godz. 14.00 Biesiada z Kulturą, wystąpią zespoły i kapele, potem Holi Święto Kolorów.

Od 16.15 blok rodzinny, animacje, dmuchańce, strefa gastronomiczna, stoiska partnerów ŻDK - Mobilny Punku Poboru Krwi, Punkt Spisu Powszechnego, Punkt Szczepimy się,  Fundacja Niebieski Wiatrak i Akcja Wędrująca Książka. 

Fundacji Niebieski Wiatrak ma siedzibę w Żychlinie, wcześniej pod egidą Nieformalnej Grupy Wsparcia Wiatrak działała na rzecz dzieci z autyzmem. Jej głównymi celami są m.in. ochrona godności i praw osób dotkniętych autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, przeciwdziałanie każdej z form dyskryminacji, przemocy, nadużyć i zaniedbań wobec nich oraz tworzenie i prowadzenie placówek służących poprawie jakości życia i funkcjonowania takich osób.

Projekt „Wędrująca książka” ma za zadanie popularyzować czytelnictwo, przedstawiać jego aspekty i walory, a także pozyskiwać młode pokolenie do tego, by stawało się ono aktywnym odbiorcą dzieł zarówno już stworzonych, jak i tych, co mają powstać. Organizatorem akcji jest Przedszkole Samorządowe w Jonkowie.


(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%