Zamknij
REKLAMA

Kolejny wakacyjny konkurs z Kutnowskim Domem Kultury

11:11, 21.07.2020 | KDK
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych z powiatu kutnowskiego do udziału w konkursie plastycznym: “JA W MIEŚCIE RÓŻ“.

Konkurs będzie przeprowadzony w trzech  kategoriach wiekowych: 4 – 5 lat, 6 – 8 lat oraz 9 – 12 lat. Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie wykonać pracę plastyczną pokazującą postać w mieście róż (oprócz prac 3D) przy użyciu: kredek, farb lub pasteli i przesłać jej zdjęcie do dnia 15 sierpnia 2020 na adres mailowy: konkursy@kdk.net.pl. Praca nie może zawierać gotowych elementów. W konkursie są do wygrania nagrody rzeczowe ufundowane przez Kutnowski Dom Kultury.

Wraz ze zdjęciem pracy konkursowej należy przesłać dane:

a) wiek uczestnika konkursub) imięc) nazwiskod) adres mailowy do kontaktue) przesłać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w konkursie w formie zdjęcia o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka ………………………………… (imię i nazwisko dziecka) przez Kutnowski Dom Kultury, z siedzibą w Kutnie 99-302, ul. Żółkiewskiego 4, w celu realizacji konkursu plastycznego JA W MIEŚCIE RÓŻ.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2020 na stronie Facebookowej Kutnowskiego Domu Kultury.

Więcej szczegółów i regulamin na stronie: https://kdk.net.pl/ja-w-miescie-roz-konkurs-plastyczny/

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA