Zamknij

Porażka Buty nie grają

09:58, 25.03.2024 Zarząd Klubu Aktualizacja: 20:15, 25.03.2024
Skomentuj

Trzecioligowym "Buty nie grają " z Kutna, nie udało się pokonać lidera rozgrywek ŁKS Politechnika Łódzka I . W niedzielnym   spotkaniu ulegli tamtejszemu ŁKS- owi  103-82.

Drużyna dobrze weszła w spotkanie. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem gospodarzy jedynie 1 pkt. 25-24, a po I połowie był remis  47-47. III kwarta przyniosła niespodziewana kontuzję Dominika Jedrzejewskiego, który do końca spotkania nie pojawił się już na łódzkim parkiecie. To było spore osłabienie dla naszego zespołu. Pomimo dużych wysiłków zawodników, nie udało się już nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem. Najlepiej punktującym zawodnikiem z Kutna był Piotr Maciejewski. To było ostatnie spotkanie w tym sezonie rozgrywkowym. Ostatecznie KS "Buty nie grają " Kutno zajęły 4 miejsce z dorobkiem 26 punktów.

To pierwszy sezon tej drużyny w 3 Lidze. Liczymy na kolejne starty i dalsze sukcesy.