Zamknij

Zajęcia sportowe dla dzieci z SALOS „RÓŻA KUTNO"

18.52, 30.11.2022 Ks. Henryk Chibowski SDB Aktualizacja: 10.20, 01.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

Drodzy rodzice zastanawiacie się, czy warto zapisać dziecko na zajęcia sportowe, a jeśli tak, to jaką dyscyplinę sportową wybrać? Rodzi się pytanie:Kiedy zapisać dziecko na zajęcia sportowe?

Wielu trenerów odpowie, że jak najszybciej, ale to każdy rodzic najlepiej zna swoje dziecko, wie, czy jest gotowe na regularne zajęcia sportowe, na funkcjonowanie w nowej grupie, na kontakt z trenerem, a w związku z tym na podporządkowanie się określonym zasadom i obowiązkom.

Zajęcia sportowe mogą być dla dziecka świetną formą spędzania wolnego czasu, pod warunkiem, że dobrze wybierzemy ich rodzaj. O tym, kiedy kilkulatek może zacząć sportowe treningi i w jakiej konkurencji sportowej?

Niestety – a może właśnie na szczęście – wszystko zaczyna się od rodziców! Aktywnością fizyczną zarażamy się w domu. Dzieci stają się takie, jak ich otoczenie. A są doskonałymi obserwatorami i nic nie umknie ich uwadze. Ich dobre i złe nawyki kształtują najważniejsze dla nich osoby – czyli rodzice. Wcale nie musimy mieć zawodowej przeszłości sportowej ani profesjonalnego sprzętu sportowego w domu, aby naszemu dziecko hasła „ruch”, "sport", "aktywność fizyczna" niosły same pozytywne skojarzenia. 

Dlatego wychodzimy do rodziców z propozycją zajęć sportowych dla ich dzieci w piłce nożnej dla chłopców i dziewcząt. Takie zajęcia odbędą się 3 grudnia 2022 od godziny od 14.300 do 16.30 w hali sportowej SP nr2, ul. Staszica 6 w Kutnie.

 

(Ks. Henryk Chibowski SDB)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

TiliaTilia

1 0

Księżulek z *%#)!& na łowisku Zajęcia Sportowe zarzuca sieci na niewinne dzieciaki i bara, bara 19:12, 01.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NiktNikt

0 1

Tilia podpisz się , może uda ci się pomóc? 10:00, 02.12.2022


REKLAMA
0%