Zamknij
REKLAMA

Czy Fit stick Move stanie się popularny w Kutnie?

08:50, 13.05.2022 | Ola Rzadkiewicz/Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Ćwiczenia z pałeczkami Fit sticks Move przyjęły się w dwóch łódzkich klubach fitness. Stały się popularne i przyciągają coraz większą grupę zwolenników. Na czym polegają ćwiczenia z pałeczkami? Opowiedzą nam trener Arkadiusz Matuszak, Fitstick Move wraz z  Martyną Pawlusiak, jedyni instruktorzy tej formuły aktywności.

- Zajęcia łączą taniec, fitness i grę na wirtualnej perkusji. Bardzo pracują mięśnie dolnej partii ciała, mięśnie brzucha - mówi Arkadiusz Matuszak.

- Przy takich ćwiczeniach spalamy dużo kalorii, tracimy "oponkę" - dopowiada Martyna Pawlusiak. - Poprawiamy mobilność. Jednocześnie poprzez uderzanie pałeczkami naprzemiennie usuwamy stres dnia codziennego. 

- To idealny trening dla osób z nerwicą, depresją, lękami - mówi pan Arkadiusz. - Uwalniamy negatywne emocje i porządnie odreagowujemy. 

Dwa lata temu Arkadiusz Matuszak zainteresował się Fit sticks Move i zaczęła się jego przygoda z pałeczkami.

- Kreatywnie podszedłem do tematu i włączyłem do fitnessu ruchy, których do tej pory w nim nie było. Te dwa lata pozwoliły mi na nabranie doświadczenia i sprawdzenie na sobie formuły  Fit sticks Move, ale zbyt krótki to czas na promocję- mówi trener.

- Trafiłam na zajęcia w zeszłym roku, zostałam instruktorem i prowadzę już swoje zajęcia, na których jest bardzo duży przedział wiekowy. Jest młodzież i osoby 50 plus.- mówi Martyna Pawlusiak. 

Najstarsza uczestniczka zajęć ma 73 lata, tak więc widać, że Fit sticks Move jest dla każdego.

- Zachęcamy do kontaktu z nami, dotychczas dwa kluby w Polsce propagują  Fit sticks Move, chcemy aby było ich więcej, ponieważ naprawdę ten trening ma same zalety i w krótkim czasie pozbywamy się zbędnych kilogramów - dodaje pan Arkadiusz. - Prowadzimy też szkolenia z certyfikatem dla instruktorów. Zapraszamy do nas do Łodzi, działamy w Manufakturze i w Ksawerowie pod Łodzią.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%