Zamknij
REKLAMA

Młodzież z Kutna na wojewódzkim turnieju kickboxingu

20:27, 26.09.2021 | Redaktor
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę, 25 września w Łodzi odbył się wojewódzki turniej w kickboxingu kadetów młodszych, kadetów starszych, juniorów i seniorów w formule kick light. W imprezie udział wzięli zawodnicy Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie. 

Zawody odbyły się na zasadzie walk-sparringów zadaniowo-umownych i miały na celu zdobywanie doświadczenia przez wszystkich uczestników przedsięwzięcia w cyklu przygotowań przed zawodami rangi mistrzostw kraju. Wszyscy rywalizowali w formule kick light, light contact, a także w boksie. 

- Poziom walk bardzo dobry, każdy zawodnik stoczył minimum 2, 3 walki ze swoimi partnerami z zaprzyjaźnionego łódzkiego Klubu Alien - powiedział trener Aleksander Grabowski.

- Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak sprawnie przeprowadzonym turnieju. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi zawodnicy otrzymali dodatkową cenną lekcję, która w przyszłości zaprocentuje na zawodach rangi Mistrzostw Polski - dodał trener Mariusz Konwerski.

Klub Alex Kutno reprezentowało 6 zawodników: Bartosz Widawski, Alicja Sowińska, Milan Stefan, Andrzej Barański, Kacper Szatkowski, Kacper Nyśkiewicz. 

- Wyjazd w całości dzięki wsparciu dotacyjnemu Urzędu Miasta w Kutnie za co bardzo serdecznie dziękujemy - dodał trener Aleksander Grabowski.

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

fankafanka

2 0

Brawo dla was, bardzo prężnie działająca sekcja, zaangażowani trenerzy, trzymam za was kciuki! 07:13, 28.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%