Zamknij

Dariusz Mieszkowski niepokonany w II turnieju Pucharu Lata

09:16, 20.07.2021 MOSiR Aktualizacja: 09:17, 20.07.2021
Skomentuj Obraz hansmarkutt z Pixabay Obraz hansmarkutt z Pixabay

W II turnieju Pucharu Lata w dniach 17-18 lipca tego roku 1 miejsce zajął Dariusz Mieszkowski, który w finale pokonał Michała Imińskiego 6:2 6:3. W meczu o 3 miejsce wygrał po trwającym ponad 2,5 godziny spotkaniu Mateusz Mirosławski z Kamilem Olejniczakiem 6:1 3:6 7:6 (4).

Klasyfikacja Pucharu Lata w Kutnie w tenisie ziemnym po II turniejach przedstawia się następująco: 1 miejsce Dariusz Mieszkowski- 180 punktów 2 miejsce Michał Imiński- 120 punktów 3 miejsce Kamil Olejniczak- 75 punktów 4 miejsce Mateusz Mirosławski- 65 punktów 5 miejsce Andrzej Jabłoński- 40 punktów 6 miejsce Jakub Robak- 30 punktów 7 miejsce Andrzej Mucha- 25 punktów 8 miejsce Paweł Lewandowski- 20 punktów 9 miejsce Paweł Ślęzak- 20 punktów 10 miejsce Robert Winiecki- 20 punktów 11 miejsce Patryk Szczepański- 15 punktów 12 miejsce Grzegorz Stoliński- 10 punktów 13 miejsce Adam Kowalów- 5 punktów 14 miejsce Hubert Szynkielewski- 5 punktów 15 miejsce Adam Jaszczak- 5 punktów.