Zamknij
REKLAMA

Czwarta kolejka I i II KAHLPN

16:24, 09.12.2019 | M. Krzymiński
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj kutnowskie drużyny zagrały czwartą kolejkę I i II Ligi KAHLPN.

I Liga

HURT PAP EGOLIT - DS. SMITH 5 : 3

Kaliński 2, Adamczewski 2, Burdak - Jóźwiak Przemysław 2, Jędrzejewski Dariusz

CZ.k. Orzechowski Adrian ( Hurt Pap Egolit ).

OB. AMAZONKA NIJHOF WASSINK - WŁADCY PÓŁNOCY 3 : 4

Jaśkiewicz 2, Olczak - Kubicki, Grzelak, Kowalczyk, Wojtalik

Żk. Olczak Patryk ( OB. Amazonka Nijhof Wassink ).

THE REDS - EXPOM 7 : 1

Kubiak 3, Górczyński, Świerczyński, Wiliński, Słowikowski - Kalinowski

Żk. Wirtrzyk Michał ( Expom ).

ODLEWNIA KUTNO - ŚRÓDMIEŚCIE 2 : 6

Pawlak, Bielecki Michał - Wojtczak, Waliszewski, Romański, Nadolski, Wójcik, Kierus

OLD BOYS MIKA - FC. GLEDZIANÓW 5 : 1

Jakubowski, Jagiełło, Grzegorek, Pietrow, Olczak - Tomes

1,5 L/G - RÓŻA KUTNO 3 : 4

Jóźwiak, Mikołajczyk, Jatczak - Janakowski 2, Marzec, Sakowski

ANIMEX GLADIATOR DASZYNA - DZPG 7 : 6

Wiśniewski Michał 3, Lewandowski Marcin 3, Wiśniewski Paweł - Lipiński 2, Wierzbołowicz, Gutarowski, Klarzak, Rembelski

PODSUMOWANIE :

ŻK. – 2 / 30

CZ.K. – 1 / 1

BRAMKI - 57 / 214

BRAMKI SAMOBÓJCZE - 0 / 3

 

NAJ. MECZ : OB. AMAZONKA NIJHOF WASSINK - WŁADCY PÓŁNOCY
MVP : KUBIAK Jakub ( THE REDS )
NAJ. 5 : SZCZEPANIK Paweł ( Old Boys Mika ), KUBIAK Jakub ( The Reds ), WOJTALIK Jarosław ( Władcy Północy ), JAŚKIEWICZ Mariusz ( OB. Amazonka Nijhof Wassink ), WIŚNIEWSKI Michał ( Animex Gladiator Daszyna ).

TABELA PO IV KOLEJCE.
1. Śródmieście 12 26 : 11
2. Róża Kutno 12 19 : 5
3. Hurt Pap Egolit 10 24 : 10
4. Władcy Północy 10 22 : 9
5. OB. Amazonka Hijhof Wassink 7 19 : 9
6. The Reds 7 19 : 15
7. Old Boys Mika 6 18 : 14
8. FC. Gledzianów 6 10 : 13
9. Expom 6 9 : 13
10. DS. Smith 3 1 8 : 16
11. Animex Gladiator Daszyna 3 10 : 33
12. DZPG 0 11 : 20
13. 1,5 L/G 0 6 : 15
14. Odlewnia Kutno 0 3 : 31

NAJ. STRZELCY :
1. BURDAK Jakub ( Hurt Pap Egolit ) - 10
2. JAŚKEWICZ Mariusz ( OB. Amazonka Nijhof Wassink ) - 8
3. KOWALCZYK Kamil ( Władcy Północy ) - 7
4. WOJTALIK Jarosław ( Władcy Północy ) - 7
WYKLUCZENI :
Orzechowski Adrian ( Hurt Pap Egolit ) 1 mecz 15.12.2019 włącznie - obrona piłki ręką w bramce.

II Liga

STARY ŁĄKOSZYN - MMS KUTNO 8 : 9

Czarnecki 4, Maryniak 2, Góral, Tarczyński - Matusiak 3, Brudziński 2, Rutkowski 2, Stasiak Kacper, Dobrzyński

Żk. Michalak Przemysław ( Stary Łąkoszyn ).

KS. TĘCZA - THE NATURAT TEAM 2 : 8

Strzelecki, Jóźwiak - Motylewski 2, Kujawa 2, Pasternak, Bednarek, Łucki, Ciszewski

LZS WOJSZYCE - GKS BYSZEW 5 : 7

Zdziarski 2, Cybulski, Kostrzewa, Gierczak - Pęgowski Adrian 3, Pęgowski Robert 2, Florczak 2

Żk. Nowakowski Hubert ( GKS Byszew ).

ROHO TEAM - SIÓDME NIEBO 1 : 11

Rojek - Brzeziński 6, Zuchora 2, Stawiński, Banasiak, samobójczy

OLIMPIA OPORÓW - KWESTIA ILOMA 2 : 3

Józwik 2 - Kaczmarek 2, Dumka

Żk. Marciniak Mateusz ( Kwestia Iloma ).

BEER LOVERS - FC. KELLOGG’S 3 : 2

Pokorski, Zapałowski, Stańczyk - Lewandowski, Puścian

Żk. Mordzak Bartosz, Paliwoda Tomasz ( FC. Kellogg’s ).

CAIMANS SQUAD - NIEOBLICZALNI 6 : 5

Kubiak 2, Szczygielski 2, Wawrzyniak, Kozanecki - Sobczak 4, Olejniczak

Żk. Olejniczak Adam, Jujka Arkadiusz cz. k. Jujka Arkadiusz ( Nieobliczalni ).

PODSUMOWANIE :

ŻK. – 7 / 28

CZ.K. – 1 / 2

BRAMKI - 72 / 224

BRAMKI SAMOBÓJCZE - 1 / 3

NAJ. MECZ : BEER LOVERS - FC. KELLOGG’S
MVP : BRZEZIŃSKI Krzysztof ( Siódme Niebo ).
NAJ. 5 : RZYMKOWSKI Grzegorz ( Beer Lovers ), BRZEZIŃSKI Krzysztof ( Siódme Niebo ), PUŚCIAN Rafał ( FC. Kellogg’s ), PĘGOWSKI Adrian GKS Byszew ), SOBCZAK Rafał ( Nieobliczalni ).

TABELA PO IV KOLEJCE.
1. THE NATURAT TEAM 12 25 : 8
2. BEER LOVERS 12 21 : 5
3. NIEOBLICZALNI 9 12 : 8
4. KS. TĘCZA 7 13 : 15
5. SIÓDME NIEBO 6 1 9 : 11
6. MMS KUTNO # 6 24 : 20
7. STARY ŁĄKOSZYN # 6 22 : 1 6
8. KWESTIA ILOMA 6 9 : 12
9. GKS BYSZEW 5 1 8 : 24
10. CAIMANS SQUAD 4 14 : 26
11. FC. KELLOGG ‘S 3 11 : 9
12. LZS WOJSZYCE 3 13 : 18
13. OLIMPIA OPORÓW 1 15 : 20
14. ROHO TEAM 1 8 : 32
# Bezpośrednie spotkanie
NAJ. STRZELCY :
1. CZARNECKI Piotr ( Stary Łąkoszyn ) - 10
2. BRZEZIŃSKI Krzysztof ( Siódme Niebo ) - 9
3. POKORSKI Adam ( Beer Lovers ) - 7
WYKLUCZENI :
JUJKA Arkadiusz ( Nieobliczalni ) 2 mecze do 22.12 2019 włącznie.

(M. Krzymiński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA