W zajęciach szkoleniowych udział wzięło 70 uczniówz kutnowskich szkół podstawowych, którzy poznawali tajniki gry w baseball oraz uczestniczyli w rozgrywkach międzyszkolnych. W tym dniu po raz pierwszy gościliśmy uczniów drugiej klasy ze SP Nr 6 w Kutnie, z którymi zajęcia przeprowadził Piotr Łapaj, nauczyciel wychowania fizycznego oraz instruktor baseballu. Poza tym rozegrano dwa mecze w których uczestniczyli uczniowie klasy V B ze SP nr 9 i VI B ze SP nr 1 w Kutnie oraz uczniowie SP nr 4 w Kutnie, którzy rozegrali spotkanie z drużyną z SP nr 5 w Kutnie.
Na zakończenie imprezy odbył się piknik dla uczestników z okazji dnia dziecka. Przepyszne kiełbaski z grilla, owoce oraz słodki poczęstunek przygotowała firma „PaOla”, której składamy serdeczne podziękowania na ręce Leszka Zawadzkiego.
Dziękujemy nauczycielom: Marcinowi Smakowskiemu, Piotrowi Łapajowi, Robertowi Żurawikowi, Mirosławowi Marchewce, zawodnikom drużyny seniorów MKS „Stal” BiS Kutno Jakubowi Nadolskiemu oraz Arturowi Wojtczakowi za uczestnictwo oraz zaangażowanie podczas szkolenia.
Koordynator programu „ Graj w baseball” jest Andrzej Pietrzak.
źródło: Grzegorz Gmerek
1 0
Z klasy 5 A. Piatej a! z 9.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz