Zamknij

Trzy pary w Kutnie świętowały Jubileusz Złotych Godów

Urząd Miasta Kutna 21:51, 10.01.2026 Aktualizacja: 22:04, 10.01.2026
Skomentuj fot. Urząd Miasta Kutna fot. Urząd Miasta Kutna

W sobotę, 10 stycznia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie świętowali Jubileusz "Złotych Godów" Państwo Ewa i Eugeniusz Janiccy, Danuta i Jan Kwiatkowscy oraz Maria i Andrzej Sikorscy.

Z tej okazji Mariusz Sikora, Prezydent Miasta Kutno skierował serdeczne gratulacje oraz uhonorował Jubilatów Medalami Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

W swoim krótkim wystąpieniu prezydent podkreślił, że wartości takie jak rodzina, odpowiedzialność, lojalność i wzajemna troska pozostają niezmiernie ważne mimo upływu czasu. Drogim Jubilatom życzył również dużo zdrowia, pogody ducha oraz wiele satysfakcji z przeżytych wspólnie lat

Recepta Jubilatów na udany związek to przede wszystkim trwanie w dobrych i złych momentach, wzajemne zrozumienie oraz czas spędzony razem.

(Urząd Miasta Kutna)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%