Dzisiejsza, trzydziesta sesja Rady Miasta Kutno została zwołana przez 1/4 ustawowego składu rady. Nadzwyczajne posiedzenie poświęcone będzie regulaminowi Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Radni będą debatować nad tym czy z regulamin KBO wykluczyć radnych miejskich, tak aby ie mogli oni składać projektów. Sesja rozpocznie się o 8.00.
Na żywo https://esesja.tv/transmisja_na_zywo/475/rada-miasta-kutno.htm
Na sesji obecnych jest 18 radnych, jest więc kworum. Wniosek o zwołanie sesji złożyli radni z Klubu PiS. Paweł Markiewicz Przewodniczący Rady Miasta Kutno szeroko wyjaśnia jak doszło do tej sesji i jakie błędy formalne popełnili wnioskodawcy. Uważa, że projekt uchwały powinien trafić na komisje i że dzisiejsze głosowanie uchwały jest niemożliwe.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz