Wiadomości

Zamknij

Zmiana w obsłudze klientów Inspektoratu ZUS w Kutnie. Sprawdź kiedy

Monika Kiełczyńska Regionalna rzeczniczka prasowa ZUS województwa łódzkiego 09:19, 05.11.2025 Aktualizacja: 09:19, 05.11.2025
Skomentuj Zmiana w obsłudze klientów Inspektoratu ZUS w Kutnie. Sprawdź kiedy

Od 6 do 14 listopada zmiana w organizacji obsługi klientów Inspektoratu ZUS w Kutnie. Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Kutnie informuje, że w dniach od 6 do 14 listopada br. zmieniona zostanie organizacja obsługi klientów w siedzibie Inspektoratu, w związku z przeprowadzeniem prac remontowych na sali obsługi.

- W dniach od 6 do 14 listopada 2025r. sala obsługi klientów będzie wyłączona z użytkowania, a klienci którzy w tym czasie przyjadą do ZUS-u w Kutnie zostaną obsłużeni w trzech sąsiadujących z nią pokojach, także na parterze budynku - informuje Monika Kiełczyńska, Regionalna rzeczniczka prasowa ZUS województwa łódzkiego. - Warto podkreślić, że dostępność obsługi dla osób z niepełnosprawnościami pozostanie utrzymana, ciągi komunikacyjne się nie zmieniają, a komputer dla klientów nadal będzie dostępny.

Ze względu na ograniczoną liczbę czynnych stanowisk mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w obsłudze, za które przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Przypominamy też, że istnieje wiele alternatywnych możliwości kontaktu z Zakładem np. poprzez PUE/eZUS, wideorozmowę z pracownikiem ZUS-u, tzw. e-wizytę, czy infolinię pod numerem telefonu 22 560 16 00.

 

(Monika Kiełczyńska Regionalna rzeczniczka prasowa ZUS województwa łódzkiego)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%