Zamknij
REKLAMA

10 pytań do D. Tuska. Kutnowscy przedstawiciele PiS żądają odpowiedzi

17.30, 24.01.2023 Ola Rzadkiewicz Aktualizacja: 12.38, 25.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Dlaczego rząd PO-PSL pod kierownictwem Donalda Tuska zaakceptował niekorzystną dla Polski umowę gazową z Gazpromem, czemu nie zablokował powstania gazociągu Nord Stream, dlaczego likwidował jednostki wojskowe na wschodzie – to tylko niektóre z pytań, jakie przedstawiciele kutnowskiego Prawa i Sprawiedliwości zadali byłemu premierowi Polski. Dziś pod siedzibą Platformy Obywatelskiej w Kutnie odbyła się konferencja prasowa, a pytania zostały zostawione w skrzynce na listy i za okienną kratą.

Z dziennikarzami spotkali się poseł Marek Matuszewski, starosta Daniel Kowalik, wicestarosta Magdalena Krupińska–Kotulska, radni miejscy Bartosz Czechowski i Robert Stępniewski. 

–  Odejście z polityki Pana Tuska było nagłe, nieprzewidziane i pozostawiło po sobie wiele niezamkniętych spraw i pytań bez odpowiedzi. Dlatego dzisiaj chcemy te pytania zadać – mówił starosta Daniel Kowalik.

1. Dlaczego zrezygnował Pan z instalacji amerykańskiej tarczy antyrakietowej w latach 2008-2009?

2. Dlaczego w 2010 roku kierowany przez Pana rząd PO-PSL umorzył 1,2 mld zł rosyjskiej spółce Gazprom?

3. Dlaczego kierowany przez Pana rząd PO-PSL zaakceptował umowę gazową z Gazpromem do 2037 roku całkowicie uzależniając Polskę od rosyjskiej energii?

4. Dlaczego kierowany przez Pana rząd PO-PSL nie zablokował powstania gazociągu Nord Stream, a blokował powstanie Baltic Pipe?

5. Dlaczego kierowany przez Pana rząd PO-PSL chciał sprzedać rafinerię Możejki Rosjanom?

6. Dlaczego kierowany przez Pana rząd PO-PSL chciał sprzedać Grupę Lotos Rosjanom?

7. Dlaczego kierowany przez Pana rząd PO-PSL nigdy nie osiągnął progu finansowania wojska polskiego na poziomie zapisanym w ustawie budżetowej (2% PKB)? W latach 2008-2013 poziom finansowania wahał się pomiędzy 1,76-1,89% PKB.

8. Dlaczego kierowany przez Pana rząd PO-PSL likwidował jednostki wojskowe na wschodzie Polski?

9. Dlaczego kierowany przez Pana rząd PO-PSL dopuścił do udostępnienia danych białoruskich opozycjonistów narażając ich na kolonię karną i konfiskatę mienia?

10. Dlaczego oddał Pan śledztwo smoleńskie w ręce Rosjan?

- Rządy PO- PSL wtedy, kiedy premierem był Donald Tusk to cofnięcie Polski jeśli chodzi o bezpieczeństwo energetyczne i militarne. To był okres kiedy prywatyzowano polskie firmy za przysłowiowy grosz. To było działanie na niekorzyść Polski i Polaków. My przygotowaliśmy 10 pytań do premiera ówczesnego rządu i to jest dopiero początek - mówił poseł Marek Matuszewski. 

Poseł mówił, że w Kutnie też przecież widać jak za czasów rządów PO zatrzymały się inwestycje i rozwój gospodarczy. 

Aktualizacja 

Działacze kutnowskiego PiS przebywali na urlopach podczas konferencji.

(Ola Rzadkiewicz)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (51)

KmaraKmara

11 18

Adolf narodowy socjalista nie dorasta do pięt Jarosławowi narodowemu kaplicowemu 21:00, 24.01.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ja, ja ,gut.Ja, ja ,gut.

1 4

Nie bez powodu Tusk mówił <Fur Deutschland>. 20:29, 26.01.2023


ONI nie pytali !!!ONI nie pytali !!!

13 7

Jak doskonale pamiętamy - MY PRAWDZIWI POLACY, w bardzo trudnych i niebezpiecznych wojennych czasach dla Polaków, Patriotów, Żołnierzy AK, Całego Walczącego Polskiego Podziemia z wszelkimi okupacyjnymi bandziorami i innym zbrodniczym elementem hitlerowsko-gestapowskich szwadronów śmierci, a także w niczym nie ustępującym tym szwabskim rzezimieszkom, jeżeli chodzi o okrucieństwo wobec Polaków i Narodu Polskiego, siepaczy i zwyrodnialców ruskiego bandytyzmu, utworzono, w owym czasie, struktury Polskiej Karzącej iii... ówcześni konfidenci, szmalcownicy, donosiciele i oprawcy w czasie szwabsko-gestapowsko-hitlerowsko-bolszewickiej okupacji, nie mogli spać spokojnie, prawda?!? Na tych barbarzyńcach, po prostu, na podstawie wydanego przez Polskie Państwo Podziemne wyroków śmierci strzelano w zdradzieckie łby i było po -balu-, tak ?!? Nie namawiamy nikogo i nie mamy takich zamiarów, aby w dzisiejszym Wolnym Państwie Polskim wykonywano wyroki śmierci, nawet, jeżeli udowadnia się na co dzień różnym, politycznym szmatławcom m.in. zdradzieckie działanie na niekorzyść Naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, a co za tym idzie, w/w dowody świadczą dobitnie, iż dzisiejsi volksdeutsche, konfidenci, szmalcownicy są wśród nas, tak ?!? Zatem po kiego -vała- składać pytania, zapytania licząc na co?, że ten polityczny element i tzw. komuszo-bolszewo-platformiany półświatek uderzy się w zapadniętą, -gruźliczą- klatkę piersiową dając, jakąś tam, satysfakcję PYTAJĄCYM i wyrażą oczekiwaną skruchę lub szczerze odpowiedzą zgodnie z prawdą?! /oczywiście wiemy, że szczerość u nich występuje w formie wyuczonej szczerości niegdysiejszych bolszewickich czekistów ?!!/. Przyznacie Szanowni Państwo Forumowicze, że jest to złudne i zgoła naiwne, prawda ?!
Ale, póki co, strzelać prosto w te zakute łby nie namawiamy, bo jesteśmy Narodem Cywilizowanym i Cywilizowane Normy Cywilizowanego Świata są nam znane i praktykowane dla dobra Ludzi, Porządnych Ludzi !!! Natomiast mamy dzisiaj takie narzędzia w rękach, demokratyczne NARZĘDZIA, że WYSTARCZY, aby m.in. izolować tych politykierskich -szmalcowników- z życia społeczno-publiczno-politycznego, nie zapraszać tych kmiotów na jakiekolwiek lokalne uroczystości, sesje, środowiskowe spotkania, zabronić występowania i prezentowania ich fizjonomii przed urzędami i obiektami użyteczności publicznej - szkoły, ośrodki kultury, stadiony, parki, gminne, miejskie, powiatowe i wojewódzkie instytucje etc. etc, a nadto, nie uczestniczyć w organizowanych przez tych konfidentów wszelkich pikiet m.in. w sadzawce -waraszawskiego ścieku czaskosia-, a także tzw. kampusów zwyrodniałego post-bolszewicko-platfuso-merskiego elementu i innej wszelkiej maści -donosicieli-, ma się rozumieć rusko-germańskich donosicieli !!! Oczywiście, że są jeszcze inne demokratyczne, prawne oraz bardziej skuteczne i bezpośrednie metody izolowania i unicestwiania -przestępczego- politycznego półświatka, ale, -o tem potem- ?!!
P.S.
Zaprawdę powiadamy WAM, nie pytajcie, a DZIAŁAJCIE, nie pytajcie, a -strzelajcie- z demokratycznych wyrzutni INTELEKTUALNEGO Świata, Cywilizowanego Świata Ludzi Odpowiedzialnych za Polskę, za Naszą Najjaśniejszą Rzeczypospolitą POLSKĘ !!! 21:08, 24.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlikAlik

34 14

Ale palanty!🤣 21:14, 24.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dlaczego Dlaczego

24 5


Dlaczego niektórzy lokalni działacze PO nie walczą z lokalnym pis (a wręcz przeciwnie)?
W tym powiecie jakoś PO w sprawach lokalnego pis siedzi dziwnie cicho.
21:34, 24.01.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AresAres

14 1

Obie strony pewnie mają takie haki na siebie, że nawzajem by się pogrążyli na wieki wieków... 08:47, 25.01.2023


samorządowiecsamorządowiec

21 3

Kotulska powinna częściej zabierać głos. Bardzo poprawnie mówi po polsku. Żychlin i "trudna" szkoła średnia jednak wychodzi. Ochrona środowiska pozostaje. 21:43, 24.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

normanorma

31 10

żal patrzeć na tych kutnowskich pisowskich nieudacznikow.... 06:19, 25.01.2023

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Juan Juan

10 8

A PO co ma do zaoferowania ? 06:33, 25.01.2023


to oferująto oferują

5 7


Komisja Ochrony środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności w Parlamencie Europejskim dała dziś zielone światło na wprowadzenie zmian w traktacie o Unii Europejskiej. Propozycja zakłada, że z kompetencji państw członkowskich UE wyjęte zostaną m.in. kwestie dotyczące lasów, zarządzania gruntami, ładem przestrzennym i wodami. Małymi kroczkami podstepni niemcy i francuzi zabierają państwom członkowskim a szczególnie Polsce suwerenność . I zgadnijcie kto za tym głosował w tej komisji. A no jej członkowie z Polski . Kopaczowa , Arłukowicz i Jarubas . Czyli PO i PSL.
09:28, 25.01.2023


Jakie miasto... Jakie miasto...

16 5

... takie polityki 🤣 07:54, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pislampislam

29 8

Żądać to sobie mogą, pokażmy im środkowy palec!🤣 08:03, 25.01.2023

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

licz na fuskalicz na fuska

9 17

Ten palec to ci wsadzi skorumpowana unia i zdradzieccy europosłowie z Polski 09:30, 25.01.2023


tolektolek

1 6

@licz na fuska - może jeszcze pewna posłanka z PiS która lubi go nadużywać 12:36, 25.01.2023


ale oni skorumpowaniale oni skorumpowani

12 9

Komisja Ochrony środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności w Parlamencie Europejskim dała dziś zielone światło na wprowadzenie zmian w traktacie o Unii Europejskiej. Propozycja zakłada, że z kompetencji państw członkowskich UE wyjęte zostaną m.in. kwestie dotyczące lasów, zarządzania gruntami, ładem przestrzennym i wodami. Małymi kroczkami podstepni niemcy i francuzi zabierają państwom członkowskim a szczególnie Polsce suwerenność . I zgadnijcie kto za tym głosował w tej komisji. A no jej członkowie z Polski . Kopaczowa , Arłukowicz i Jarubas . Czyli PO i PSL.

09:25, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do sprawdzenia!Do sprawdzenia!

29 5

Należałoby zapytać, czy te osoby uprawiają politykę w godzinach pracy? Pora "konferencji" to godziny pracy? 09:26, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

E.U.E.U.

23 5

A sprawa ojca posła T Rzymkowskiego nadal nie wyjaśniona. Może ktoś coś wie ? 10:12, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kutnowiakkutnowiak

14 6

a biletów PISbiedy nie rozdają!!!🤣 10:27, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

renren

15 17

Ludzie szybko zapominają jak wyglądała praca , jeśli ktoś ją miał, za czasów Tuska i Kopacz ? Nie pamiętają za jakie stawki pracowali ? Na ile to starczało ? Zapomnieli jak panie w kasach sklepów siedziały w pampersach ? Zapomnieli jak słyszeli , że jak się nie podoba to wy......lać !? Zapomnieli kto choćby w naszym mieście za ich czasów dostawał pracę ? Zapomnieli lub nie wiedzą , które zakłady pracy prywatne służyły i służą za spadochron dla nich i ich rodzin ? Stanowiska oczywiście i płace godne Pytanie retoryczne brzmi , dlaczego ? Wiadomo. PiS też już ma za uszami ale oni jeszcze dzielą się choć okruchami z pańskiego stołu. Jeszcze coś robią dla szarego obywatela. Lepiej czy gorzej ale robią. Nikt nie ma wątpliwości jakby wyglądała dzisiaj Polska , gdyby rządzili ludzie Tuska. Wszystko co możliwe sprzedane. Polacy jako biali i niemi niewolnicy na rynkach pracy na świecie za miskę ryżu pracują. Ukrainy nie ma. Wojsko Polskie to bardziej by przypominało kiepską firmę ochroniarską pracującą na obrzeżach zachodniej Polski. Niepodległość byłaby tylko wspomnieniem. Choć nazwa państwa by istniała. To już Polska przeżywała !!! Przed zaborami !!! Ci którzy nie wyciągają wniosków z historii narażają się na jej powtórki !!! 10:46, 25.01.2023

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

AresAres

9 11

Totalne rozdawnictwo i wyprowadzanie kasy nazywasz dzieleniem się okruchami? Chciałbym mieć takie okruchy. Albo zacznij brak swoje leki albo zwiększ dawkę bo bredzisz. 12:40, 25.01.2023


anaana

4 5

Po co mi te 13 i 14 jak kupić mogę mniej niż przedtem. 12:52, 26.01.2023


rikiriki

14 5

pani kierownik KRUZu w godzinach pracy powinna bardziej poświęcić się sytuacji rolników bądź ich żenujących emerytur ,nie polityką 12:20, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BrawoBrawo

10 14

Zawsze wierzyłem, że kutnowski PiS jest anty PO/N/KO, że przekreślają takich polityków jak Wojciech Ziółkowski czy Artur Gierula. Brawo! 12:25, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OburzeniOburzeni

21 3

Pani Redaktor prosimy o informację czy osoby ze zdjęcia (pracownicy urzędów kutnowskich) były obecne w pracy i w godzinach służbowych wykonywały obowiązki partyjne. 15:09, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Takie tamTakie tam

5 1

https://ekutno.pl/pl/640_publicystyka/52437_kto-zatrudni-zone-wojta.html 15:10, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Co tam POCo tam PO

5 1

https://ekutno.pl/pl/11_wiadomosci/52273_-ona-radnego-na-stanowisku-kierowniczym-w-powiecie.html 15:12, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nie dla PISNie dla PIS

19 9

Każdy tylko nie PIS. 15:19, 25.01.2023

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

KazKaz

6 11

Każdy tylko nie platforma 17:24, 25.01.2023


nie dla pslnie dla psl

9 4

kazdy tylko nie psl 19:06, 25.01.2023


To prawdaTo prawda

12 3

Popatrzmy wspólnie, to chyba? o ile pamięć nie zawodzi wszyscy do koryt???
Dlaczego wykorzystują? portal ekutno???!!!
Niech za własne pieniądze założą portal- / baaa, to są grube pieniądze???!!! / i się pokazują!!!!!
A gdzie byli cztery- trzy lata temu?>?? gdzie??? 15:35, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Do przoduDo przodu

20 9

Znów atakują Tuska, ale jest to juz tak oklepane i nudne jak flaki w oleju. Tusk na te pytania wielokrotnie odpowiedział na łamach niezależnych gazet, portali społecznościowych, niezależnych telewizji i rozgłośni. Moglibyście panie i panowie pisowcy śledzić wydarzenia dziejące się w Polsce, bo o niektórych oglądając tylko Wiadomości o 19.30, TVP Info i telewizje Rydzyka, prawdy się nie dowiecie. Jedźcie na spotkania z Tuskiem, bez problemu wejdziecie. To nie ustawki Kaczyńskiego. Może przejrzycie na oczy. bo nie dla wszystkich liczy się tylko forsa i troska o rodzinę i kolegów obsadzanych w spółkach Skarbu Państwa i upychanych gdzie się tylko da. Może ustosunkujecie się do pisowskich afer, których mnoży się coraz więcej. Milion Euro płacimy za brak praworządności w naszym kraju. Dziennie. Skićkany Polski Ład, Ostrołęka, Turoszów, skłócenie z Unią Europejską, konflikty z nauczycielami, sędziami, artystami, osobami LGBT, prawnikami, coraz mniej wiarygodna policja. Gdzie mieszkania dla młodych? A wy tu zadajecie jakies pytania dotyczące spraw sprzed kilkunastu lat? Przestańcie się ośmieszać. Do przodu. 15:57, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NigdyNigdy

23 9

Nigdy więcej PIS!!! 17:08, 25.01.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PISPIS

8 0

Nigdy więcej wojny !!! 18:44, 25.01.2023


No cóż?!? No cóż?!?

10 15

Każdy rudy konfident, ruski kolaborant, post-gestapowski volksdeutsche zawsze kończył i skończy niezawisłym wyrokiem i stoczy się w otchlan spoleczno-polityczno-obyczajowego niebytu, inaczej skończy w politycznym scieku z tzw. "ekologiczna" gnojówka! Taki to "żywot" czeka waszego post-gestapowsko-bolszewickiego rudzielca, precyzyjniej pospolitego szmalcownika🙂🤣🔥 17:15, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bartbart

11 5

tusk juz sie skonczyl w polityce, to tam nie ma co juz kopac lezacego, bardziej interesujaca bylaby relacja z postepow tworzenia przez kotulska centrum uslug wspolnych i tych rzekomych oszczednosci w administracji i obsludze w jednostkach podleglych pod starostwo.(planowanych redukcjach etatow, zwolnieniach?) I jak sie ma powyzsze to utworzenia stanowiska wicedyrektora pcpr-u, ktore objela ponoc zona jakiegos radnego powiatowego 22:49, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

W ku rw iony W ku rw iony

21 8

Dzisiaj dostałem Rachunek za gaz ponad 3000 zł kwota nie do ogarnięcia Za rządów Tuska najwyższy rachunek nie przekraczał 1400 zł mam do was jedną prośbę Wejdźcie do jak największej dziury i z niej nie wyłaźcie bo nie ręczę za siebie!!!!!! A bajki o rudym lisie Opowiadajcie swoim dzieciom na dobranoc 06:12, 26.01.2023

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

leszczynaleszczyna

2 4

Widzisz,bo za Tuska miałeś tani gaz łupkowy i wszystkie dzieci dostały laptopy. 20:34, 26.01.2023


AassAass

2 0

Głosuj dalej na pislam!!!🤣 19:41, 27.01.2023


Milion euroMilion euro

14 6

Czy ci pisowcy myślą o naszym powiecie, czy tylko w głowie im Tusk? Poluja na niego, polują, ale nic im się nie udaje. Opowiedzcie o pisowskim nepotyzmie w Spółkach Skarbu Państwa, zatrudnianiu po znajomościach i braku od 2 lat pieniędzy z KPO, za które tylko i wyłącznie można winić PiS jego zauszników z Solidarnej Polski, której członkiem jest Woźniak Tadeusz. Milion Euro tracimy każdego dnia za ich ziobrową politykę. Może o tym podyskutujecie z panem posłem Woźniakiem, Rzymkowskim. Zrobi to pan panie Matuszewski? 13:07, 26.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NickoNicko

12 4

Czy ci tzw działacze nie mają swoich pytań np. do prezydenta Burzyńskiego, czyż pani wójt? To żałosne, że korzystają ze ściągawki nadesłanej z Warszawy. Chciałbym przypomnieć, że my mamy swoje lokalne nie rozwiązane problemy. 19:34, 26.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BengourBengour

6 2

Mlaskający udzielił im odpowiedzi przed publikacją tych bredni. 06:58, 27.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JAK WY WYGLĄDACIEJAK WY WYGLĄDACIE

14 3

Zbliżają się wybory i pragnę poinformować działaczy PiS że powinni zacząć szukać sobie pracy DLACZEGO ?
1. Ceny w sklepach przebiły sufit
2. Podnieśliście ceny paliw i utrzymujecie na poziomie lichwiarskim poza kontrolą państwa co jest niezrozumiałe i szkodliwe dla obywateli i ich bezpieczeństwa energetycznego
3. Ceny gazu na światowych rynkach spadają rachunki dla odbiorców w porównaniu z zarobkami i cenami za poprzedników PiS wzrosły
4. Jedną z pierwszych decyzji było zablokowanie budowy farm wiatrowych co przyczyniło się do wzrostu cen prądu rozpoczęto i zburzono za ogromne pieniądze budowę elektrowni
5. Zniszczono system szkolnictwa do tego stopnia że obecni studenci mają duże braki w edukacji podstawowej
6. Opieka zdrowotna to system który jest fikcją bez nadzoru i kontroli z ogromną finansową dziurą i kolejkami do specjalistów których zwyczajnie nie ma szpitale to ruiny szare betonowe niedocieplone budynki z odpadającą farbą fatalnie oświetlone i zużywające ogromne ilości energii a co za tym idzie generujące straty finansowe te pieniądze można było wykorzystać na leczenie pacjentów i wzmocnienie sektora zdrowotnego oraz wypłaty dla personelu czego przez osiem lat swoich rządów nie zrobiliście
7. Komunikacja oraz ułatwienia dla zwykłych pracujących ludzi nie istnieje patrz dworzec kolejowy w Kutnie to dobry przykład braku działania i dogadywania się władz DZIAŁACZE PiS NIC NE ZROBILI BY PRZYSPIESZYĆ URUCHOMIENIE PERONÓW NA DWORCU CZY UŁATWIENIE PRZEJAZDU DO STREFY PRZEMYSŁOWEJ LEPIEJ BYŁO WYDAĆ PIENIĄDZE NA TV NIŻ WYBUDOWAĆ PRZEJAZD POD TORAMI NA JÓZEFOWIE dalsze niezrozumiałe decyzje to pogorszenie komunikacji i jej jakości gmin z miastem gdzie większość ludzi pracuje i uczy się
7. WYGLĄDACIE PRZEKOMICZNIE STOJĄC Z TYMI KARTKAMI NA TLE SIEDZIBY PO zamiast szukać sposobu rozwiązania problemów które leżą w waszej gestii a które ułatwiły by życie mieszkańców gmin i miasta
8.WSZYSTKO CZEGO DOTKNIECIE ZAMIENIA SIĘ W RUINĘ BARDZO WAM DZIĘKUJEMY ALE WASZE RZĄDY TO BYŁA STRATA CZASU waszymi obietnicami wybrukowano następną ulicę w piekle SZKODA !!!
08:29, 27.01.2023

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

wetwet

3 0

Proszę sobie wyobrazić jakby taka sytuacja , którą dzisiaj mamy na całym świecie , wyglądała jakby rządził Tusk z PSL-em ? Na podstawie jego wypowiedzi oraz członków jego rządów z czasów panowania króla lipy można domniemywać następujące wypowiedzi : pieniędzy nie ma i nie będzie. Jakbym miał taki guzik do zmniejszenia cen to bym go tylko naciskał. Ja wam wójta nie wybierałem ,itd.. A gdy lewica , to proszę sobie przypomnieć powódź tysiąclecia na dolnym śląsku, gdy Wrocław i mnóstwo miast było zalanych mówił panujący Włodzimierz Cimoszewicz. Cytuję , trzeba było się ubezpieczać !!! Przykładów jest dużo więcej ale to tylko krótka odpowiedź a nie książka o czarnym działaniu PO i PSL oraz lewicy w Polsce. Oczywiście ,że PiS , to nie anioły ale tylko ludzie. Wśród nich też są czarne owce. Jak wszędzie. Proszę sobie uzmysłowić jak w różny sposób pomagaj ludziom i firmom. A nie muszą. Jak problemy z protestującymi rozwiązywał Tusk, to proszę obejrzeć w Internecie z Sejmu ( przykładowo kobiety z dziećmi niepełnosprawnymi ,dlaczego i jak postąpił ) czy może Jastrzębie Zdrój i górnicy. Reasumując proszę o większą pamięć i wyciąganie wniosków z historii. 10:51, 27.01.2023


Tyle żeTyle że

1 0

Do wet za PO było mnie stać na wszystko chociaż nie było 500 + teraz jest 500 +"I na nic mnie nie stać
500+ to zasłona dymna JEST TAK DROGO ŻE ZA CHWILĘ po PiSie przejedzie walec o nazwie oszukani wyborcy 19:03, 27.01.2023


Ile jeszcze Ile jeszcze

1 0

Do wet ale teraz rządzi PiS a PO rządziło 8 lat temu !!! PiS swoją nieudolność i porażki zwala na PO i rudego TUSKA !!! 00:03, 28.01.2023


nonienonie

9 3

Ynteligencja bije po prostu z twarzy tych działaczy... 12:56, 27.01.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AsAs

3 2

Aż strach się bać tych twarzy! 19:44, 27.01.2023


REKLAMA

HahahaHahaha

4 0

Ten "karierowicz" Radny, co wrzuca intencje skopiowane z cudzego źródła na swoim fb od zawsze rozśmiesza mnie na maksa. Typowy przykład pisowskiego kundelka. 09:55, 29.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LechLech

6 0

PIS musi odejść 17:53, 29.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ArutlukArutluk

1 0

Śmieszni są ci narcyzowaci ludkowie. To oni rządzą od siedmiu lat, a Tuska pytają jakby to on był przy władzy. To nie metoda walki i polityczna dominację. Psiasiaczki to taka liga okręgowa. Dla nich liczy się pełne koryto i trwanie przy nim. Trzeba czasami popatrzeć dookoła, bo wszystko płynie. Nie wierzcie, że coś może trwać wiecznie. Wy też przeminiecie. Wasz guru pójdzie w niesławie w zapomnienie, tylko że jemu to zwisa. 17:21, 31.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%