Zamknij
REKLAMA

Do szpitala trafił nowy sprzęt medyczny

14.40, 22.11.2022 Starostwo Powiatowe w Kutnie Aktualizacja: 13.55, 23.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski i Wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska, podpisali umowy z dostawcami sprzętu medycznego w ramach toczącej się inwestycji „Przebudowy i rozbudowy budynku Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z o. o. z przeznaczeniem na Odział Anestozjologii i Intensywnej Terapii oraz części Bloku Operacyjnego wraz z kompletnym wyposażeniem”, która dla przypomnienia jest realizowana ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Bardzo cieszy mnie to, że udaje nam się cały czas polepszać opiekę medyczną w powiecie kutnowskim. Nieustannie staramy się pozyskiwać środki na modernizację Kutnowskiego Szpitala  – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

Mam nadzieję, że dzięki tej modernizacji opieka medyczna będzie na jeszcze wyższym poziomie. Cały czas staramy się zmieniać szpital na lepsze i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić nowoczesny sprzęt medyczny. Mieszkańcy są dla nas najważniejsi – mówi Wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska.

Powiat Kutnowski odebrał następujący sprzęt, który trafił już do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego:

- Defibrylator

- Ogrzewacz płynów infuzyjnych

- Respirator transportowy

- Urządzenie do ogrzewania powierzchniowego pacjenta

- Videobronchoskop.

(Starostwo Powiatowe w Kutnie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

CidaeCidae

8 3

Kowalik i Kotulska nierozerwalnie razem niczym Marks i Engels dają coś z funduszu POLSKA w RUINIE PiS 19:11, 22.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kolejna obłuda ?!?Kolejna obłuda ?!?

9 2

Po pierwsze - żadne, tym bardziej wielkie osiągnięcie w rzeczonym temacie, marnych politykierów pt. peło-wiacikowo-kld -mierny sołtysina ewent. nieudaczna bolszewo-vic-sołtysina-, booo... taki jest przyjęty program na poziomie Rządowej Strategii ratowania medycznych przybytków patrz: kucienkowy szpetalik, aby nie popadały w coraz większe zadłużenie oraz nie staczały się po równi pochyłej w związku z bardzo niskim i niebezpiecznym poziomem leczenia powiatowej lub innej populacji, w szczególności poważnych chorób w grupie osób starszych, a także przewlekłych chorób cywilizacyjnych. Po drugie - żadna zasługa jakiegokolwiek folkloru tzw. lokalnej -dobrej zmiany- z post-pzpr-zsl-kld-samo-bronowych popłuczyn, bo te politykiery mają tyle do powiedzenia w powyższych sprawach, szczególnie dofinansowania upadającej, szpetalikowej struktury, co -rudy volksdeutsche tłuko-trusk- w tzw. burako-kselskiej polityce !?! Precyzyjniej ujmując, gdyby nie Rządowy Projekt ratowania upadających różnistych szpetalikowych ustroistw, to, jak drzewiej bywało za czasów -gebelsowsko-bolszewickich peło-popłuczyn, ponownie i na -gwałt- trzeba byłoby oddłużać ten przybytek, oczywiście z tzw. publicznych środków, czyli Naszych Podatków, prawda ?!?
P.S.
Zupełnie abstrahując od powyższego, to niech weźmie sobie pod uwagę każdy nieudaczny, namaszczany na wysokie zydle lokalny, politykierski pajac, przez cuchnące polityczną patologią i upadłą, codzienną obyczajnością postępowanie, takich czy innych, politycznych chłystków z -wiejskiej-, że miejsce celebrytów lub innych -kwitnących- fałszem i skiśniętą obłudą gostków oraz pospolitym zakłamaniem politykierów, nie może mieć miejsca w poważnych przestrzeniach działalności związanych z usługami medycznymi, tym bardziej w różnego rodzaju strukturach instytutów, szpitali i szerokiej działalności usług zajmujących się ratowaniem zdrowia i życia Ludzkiego !!! Poza tym, jak się nie ma żadnych, powtarzamy żadnych pozytywnych wyników w jakimkolwiek tzw. zarządzaniu, to bynajmniej zwykła uczciwość nakazuje, aby nie uprawiać czarnego PR-u na niekorzyść Ministerialno-Wojewódzkich struktur, które faktycznie zasługują na pochwałę ze strony szczególnie Nas Pacjentów.
Reasumując - wszelakie polityczne, lokalne kmioty niech powaznie wezmą się za konkretną i rzeczywistą -robotę- zgodnie z przypisanymi ustawowo im zadaniami iii... ich umiejętnościami, jeżeli w ogóle takowe posiadają, prawda ?!? 13:19, 23.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZKFZKF

7 1

Pani Redaktor.

Od jakiegoś czasu zrobiło się bardzo cicho o finansach szpitala. Czy jest cicho dlatego że jest w miarę stabilnie, czy dlatego że dla władz to niezbyt wygodny temat? 09:47, 24.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Taki obraz?!?Taki obraz?!?

8 0

Sytuacja finansowo-rzeczowa owego przybytku jest, mówiąc najdelikatniej, niezbyt korzystna, ba, istnieje równia pochyła do postawienia owego monstrum w pozycji do przeprowadzenia natychmiastowych zmian organizacyjno-prawnych, w domyśle - zmiana tzw. właściciela lub, jak kto woli, większościowego udziałowca !!! Natomiast STABILNA jest sytuacja finansowa politycznych kmiotów i politykierskich nieudaczników z -sali radzieckiej na kościuszkowskiej wydmie-, ba, pomimo ich uwiądu w zakresie zarządzania, organizacji, miernej wiedzy, niedouczenia, staje się i będzie /ta sytuacja/ coraz bardziej stabilna, patrz: mamona płynie do ich sakwy baaardzo szerokim strumieniem, niestety !!! I to jest właśnie oczywiste kuriozum i zwykłe, pospolite polityczno-obyczajowe DZIADOSTWO, booo... im bardziej otępiały umysł, niedouczone towarzycho wzajemnej adoracji, nieumiejętność stosowania poprawnego rozumowania po kiego chchch...a są nasadzeni na wysokie zydle, tym bardziej i szybciej dorabiają się ogromnych pieniędzy, a odwrotnie jest w kasie tego przybytku, bo jest czyszczona przez nieudacznych politykierów. I znów, jak przysłowiowa mantra, wraca przypowieść stosowana również w lokalnej -dobrej zmianie-, jak nie masz zielonego pojęcia o stosownej, twórczej pracy, to wynajmij się na politykiera rządzącej władzuni iii.... urządzony/a jesteś finansowo na długie lata, o zgrozo !!!
P.S.
A propos powyższego, to niestety, TA zasada płynie w polskie piekiełko i obowiązuje na -wiejskiej- jako norma, bo tam tych politykierskich tłuków i bez-mózgo-bałwochwalców jest zdecydowane za dużo, a ich bełkot sprawia w Porządnym Polaku, Myślącym, Inteligentnym Człowieku - Patriocie odruchy wymiotne, nie tylko słysząc ich paplaninę bez ładu i składu, ale już na sam widok, kiedy to wbijają się w garniaki za 5 patoli /niestety, zwykle wymięte!/ lub inną, nie mniej kosztowną garsonierę, a summa summarum wychodzi na jedno - jak się odezwie, taki czy inny politykierski element, to słoma z buciorów wychodzi, o zapachu bez-intelektualnej stęchlizny, rozpylającej się w okół nich lepiej nie wspominać !!! Amen 11:41, 24.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%