Zamknij
REKLAMA

W Kutnie Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa

14.42, 01.09.2022 Karolina Włodarczyk Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
Skomentuj
REKLAMA

„Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. BUDOWA, EKSPLOATACJA, REMONT TWOJEGO OBIEKTU" to ogólnopolskie wydarzenie, które w naszym województwie odbędzie się 10 września br. (sobota).

Tego dnia także inżynierowie budowlani różnych branż należący do Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa udzielać będą bezpłatnie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące budowy, eksploatacji i remontów.

Spotkania odbędą się w punktach konsultacyjnych w Łodzi, Bełchatowie, Kutnie, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu, Skierniewicach i Wieluniu.

 Głównym celem organizacji akcji „Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu" jest pomoc indywidualnym inwestorom – właścicielom domów jednorodzinnych, przedstawicielom wspólnot mieszkaniowych. W ramach akcji każdy będzie mógł zgłosić się do wybranego punktu konsultacyjnego w swojej okolicy, by uzyskać informacje dotyczące m.in. zakupu działki, procedur związanych z budową domu, wyboru kierownika budowy, materiałów i technologii, jakie zostaną wykorzystane itp. Na spotkania mogą również zgłaszać się właściciele budynków, które wymagają modernizacji, przebudowy lub generalnego remontu, bądź ich zarządcy. W każdym z punktów konsultacyjnych eksperci PIIB będą pracować w wielobranżowych zespołach.

Patronat honorowy nad akcją objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.
Szczegóły w załączeniu oraz na stronie: www.dzieninzyniera.pl. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat akcji, zapewniamy również wypowiedzi ekspertów dotyczące tematyki wydarzenia. 

(Karolina Włodarczyk Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

CzytelnikCzytelnik

1 0

Warto pójść i zapytać o naszych mistrzów budownictwa, apartamenty w zabudowie starych kamienic? Betonoza na rewitalizacja zabytków i takie tam 08:22, 02.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%