Zamknij
REKLAMA

Ankieterzy będą spisywać ilość azbestu w Kutnie

15:51, 05.08.2022 | Urząd Miasta Kutna
Skomentuj
REKLAMA

W sierpniu w Kutnie przeprowadzona zostanie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest, poprzez spis z natury. Dane uzyskane przez ankieterów pomogą określić ilość i stan techniczny użytkowanych wyrobów zawierających azbest w mieście.  Będą też potrzebne do opracowania programu usuwania wyrobów zawierających azbest. 

Inwentaryzację przeprowadzać będą przedstawiciele firmy Ekolog Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Świętowidzkiej 6/4, 61-058 Poznań, którzy posiadać będą stosowne upoważnienia do przeprowadzenia inwentaryzacji, podpisane przez Prezydenta Miasta Kutno.

Zwracamy się do wszystkich właścicieli i zarządców nieruchomości z prośbą o współpracę i udzielanie niezbędnych informacji osobom przeprowadzającym spis, odnośnie miejsc i ilości wyrobów zawierających azbest, występujących na terenie nieruchomości, w tym również udostępnienie swoich posesji w celu przeprowadzenia oględzin i pomiarów oraz wykonania niezbędnej dokumentacji fotograficznej.

Wykaz danych, które będą zbierane podczas inwentaryzacji:

  • adres nieruchomości, na której znajdują się wyroby zawierające azbest,
  • dane ewidencyjne (nr działki, obręb ewidencyjny).
  • rodzaj zabudowy,
  • rodzaj wyrobów zawierających azbest,
  • ilość wyrobów zawierających azbest,
  • umiejscowienie wyrobów zawierających azbest.

Osoby przeprowadzające spis nie będą pobierać danych takich jak: numer dowodu osobistego czy PESEL ani żądać dokumentów potwierdzających posiadanie praw do nieruchomości.

W przypadku osób prawnych niezbędne będzie natomiast podanie danych podmiotu wykorzystującego wyroby zawierające azbest, w postaci nazwy i adresu siedziby.

W celu potwierdzenia przeprowadzenia ankiety właściciele/posiadacze/zarządcy nieruchomości proszeni będą o złożenie podpisu.

W przypadku braku możliwości przebywania na terenie nieruchomości w trakcie inwentaryzacji, posiadanie wyrobów zawierających azbest można zgłosić bezpośrednio do osoby prowadzącej inwentaryzację, na numer telefonu 577 048 400 lub na adres: [email protected].

(Urząd Miasta Kutna)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Kup pan cegłęKup pan cegłę

3 0

Przed wprowadzeniem stanu wojennego Jaruzelski też puścił w teren rozpoznawcze bojówki a dziś PiS czyni podobnie - a to chcą niby policzyć azbest a to mierzyć grubość ściany chaty a to czy przestękany jest dekalog albo i czy nie nadto wieje nudą z alkowy, że pomimo inflacyjnej 500 przyrost naturalny jak i przyrost poparcia partii nacjonalistycznych katolików jest ujemny 16:05, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bajzel bajzel

1 0

SUPER TO NIECH ODRAZU PRZYWIOZĄ BLACHĘ FALISTĄ A AZBEST NIECH ZABIORĄ I OCZYWIŚCIE NA KOSZT TEGO CO WYMYŚLIŁ TEN SPIS I WZIOŁ ZA NIEGO KASĘ bardzo dobry pomysł to kiedy wymienicie cały azbest z betonem nie ma problemu to i z azbestem też nie będzie CZEKAMY na kasę 23:13, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KisaKisa

1 0

Spis zawsze zapowiada koniec - spis w sklepie to koniec działalności handlowej i pewnie tak jest i z PiS 10:56, 08.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%