Zamknij
REKLAMA

Uczniowie ze „Staszica” uhonorowani w Katowicach

12:17, 01.07.2022 | ZS nr 1 w Kutnie
Skomentuj ZS nr 1
REKLAMA

29 czerwca br. reprezentacja uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie gościła na World Urban Forum (WUF11) zorganizowanym w Katowicach. Tego dnia w Pawilonie Polskim uhonorowano laureatów konkursu Urban_In. Miasto dla każdego.

Drużyna ze „Staszica” odebrała nagrodę za zajęcie III miejsca. Zespół uczniów w składzie: Kinga Garstka kl. III Ep, Szymon Dałek kl. III Ep, Maciej Mizerski kl. I ei, zgłosili pracę w kategorii: Młodzi pasjonaci, obszar tematyczny: Miasto odporne na kryzysy.

Opiekunem uczniów był Pan Michał Wenerski. Laureatom dyplomy wręczyła wiceminister Małgorzata Jarosińska-Jedynak – sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

Forum to najważniejsze globalne wydarzenie dotyczące miast, doskonałe miejsce na podjęcie dyskusji nad wyzwaniami, poznanie skutecznych rozwiązań w zakresie zrównoważonej urbanizacji. Dla uczniów to przede wszystkim szansa na poszerzenie horyzontów, zaprezentowanie własnych pomysłów, zdobycie nowych doświadczeń.

Młodym pasjonatom serdecznie gratulujemy sukcesu! Specjalne podziękowania należą się Stowarzyszeniu Edukacyjno-Sportowemu Staszic-Kutno za ufundowanie koszulek oraz Radzie Rodziców przy ZS Nr 1 w Kutnie za sfinansowanie przejazdu dla uczniów.

(ZS nr 1 w Kutnie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

brawobrawo

8 1

Serdecznie gratulujemy utalentowanym młodym ludziom i ich nauczycielowi! 13:07, 01.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wiem co mówięwiem co mówię

6 0

Gratulacje , ale tacy w Kutnie nie mają szans . To specyficzne miasto . Tutaj liczą się mierni i wierni a szczególnie bierni. 08:23, 02.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UCZNIOWIEUCZNIOWIE

4 0

odnoszą sukcesy a nauczyciele uciekają na potęgę ze Staszica.
Dąbrowszczak jest pełen uznania dla pani B. za pomoc w "bezkolizyjnym" pozyskiwaniu najlepszych nauczycieli ze Staszica - w najbliższym czasie i we właściwy sposób odwdzięczymy się pani, zawsze będziemy pamiętać i doceniamy zaangażowanie (oczywiście niebezinteresowne) w tworzenie nowej społeczności naszej szkoły. 19:41, 02.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%