Zamknij

Powiatowe placówki na zdalnym nauczaniu

10:57, 22.11.2021 Aktualizacja: 12:39, 22.11.2021
Skomentuj

W szkołach, których organem nadzorującym jest powiat sytuacja jest zmienna jeśli chodzi o decyzję o nauczaniu hybrydowym lub zdalnym. Jak informuje Starostwo Powiatowe w Kutnie Zespół Szkół nr 1 do 26 listopada ma 8 klas w nauczaniu hybrydowym a Zespół Szkół Zawodowych nr 2 do 3 grudnia 6 klas.

Cały Zespół Szkół nr 3 im. Wł. Grabskiego pracuje w nauczaniu zdalnym do końca tygodnia, podobnie Specjalny Ośrodek szkolno-wychowawczy nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie. Zespół Szkół nr 4 im Barlickiego w Kutnie Azorach ma do piątku 4 klasy w nauczaniu hybrydowym.

 

(O.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

petentpetent

7 0

W sklepach galeriach tłumy a w szkołach na zdalnym? Czy to nie jest dziwne?

16:25, 22.11.2021
Odpowiedzi:4
Odpowiedz

WerkWerk

1 1

Po co tłuc setny raz te same pytania... Co to wnosi...

17:17, 22.11.2021

KotKot

2 1

Wiesz, Petent, w ogóle dziwny jest ten świat. Niektórzy to z zadziwienia kociej mordki dostają.

21:58, 22.11.2021

koT z niskiej sosnykoT z niskiej sosny

1 0

Tak. Kot ma rację. Dziwny jest ten świat pełen fałszu i zdrad... Lecz ludzi dobrej woli jest więcej... I mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim... Prawda?

"Był młody, który życie wstrzemięźliwie pędził;
Był stary, który nigdy nie łajał, nie zrzędził;
Był bogacz, który zbiorów ubogim udzielał;
Był autor, co się z cudzej sławy rozweselał;
Był celnik, który nie kradł; szewc, który nie pijał;
Żołnierz, co się nie chwalił; łotr, co nie rozbijał;
Był minister rzetelny, o sobie nie myślał;
Był na koniec poeta, co nigdy nie zmyślał.
— A cóż to jest za bajka? Wszystko to być może!
— Prawda, jednakże ja to między bajki włożę."

Pozdrawiam "@ z wysokiego dębu". Życzę dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w "kruszeniu pióra". Do zobaczenia. Pa!

23:31, 22.11.2021

do Kotdo Kot

1 0

Ej Kot ty to właśnie tą kocią mordką wygadujesz g ł u p o t y.

18:44, 23.11.2021


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%