Zamknij
REKLAMA

Punkt Masowych Szczepień powstanie w Kutnowskim Domu Kultury

16:33, 09.04.2021 | Urząd Miasta Kutna
Skomentuj
REKLAMA

Trwają intensywne przygotowania do utworzenia Punktu Masowych Szczepień w Kutnie. Miasto wnioskowało do Wojewody Łódzkiego o możliwość przygotowania dwóch takich miejsc. Wstępnie jest pozwolenie na otwarcie Punktu Masowych Szczepień w Kutnowskim Domu Kultury.

Po stronie przychodni będzie obsługa medyczna, zabezpieczenie oraz przechowywanie szczepionek a także rejestracja pacjentów. Miasto będzie z kolei odpowiedzialne za organizację Punktu Masowych Szczepień, a także zaplecze techniczne podczas procesu szczepienia. Punkt przy Kutnowskim Domu Kultury będzie obsługiwany przez centrum medyczne Global Medic.

-  Jesteśmy już po odpowiednich rozmowach i spotkaniach roboczych. Kutnowski Dom Kultury został pozytywnie oceniony jako lokalizacja Punktu Masowych Szczepień. Zyskał aprobatę medyków. W budynku KDK jest wystarczająco dużo miejsca, aby zorganizować bezpiecznie proces szczepienia – tłumaczy Kamil Klimaszewski z biura prasowego UM Kutno.

Według planów Rządu, organizacja Punktów Masowych Szczepień ma potrwać do 18 kwietnia, natomiast proces szczepienia w tych miejscach ma rozpocząć się 19 kwietnia.

 

(Urząd Miasta Kutna)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

ArbuzzArbuzz

2 0

Będą 2 punkty szczepień masowych. Mniejszy miejski i większy powiatowy. 18:09, 09.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czy można wiedzieć?Czy można wiedzieć?

7 0

Do kogo należy firma Global Medic. i kto ją w Kutnie reprezentuje? 07:47, 10.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

transparentność transparentność

6 0

Pani Redaktor może Pani dowiedzieć się od osób , które dokonały wyboru tej a nie innej firmy do szczepień , dlaczego ta a nie inna, co o tym decydowało , czym zajmuje się ta firma , od kiedy działa na rynku medycznym , jakie ma doświadczenie w tematach medycznych , do kogo należy , czym się dotychczas zajmowała , kto jest jej właścicielem i przedstawicielem na Kutno? Kto płaci za wynajęcie pomieszczeń w KDK i kto i ile płaci za tego typu działalność . Może jeszcze pan Klimaszewski poda jacy to medycy zaaprobowali i ocenili tą lokalizację, kto będzie tam zatrudniony i kto będzie ich wybierał ? Czy ta firma ma u siebie zatrudniony odpowiedni personel czy będzie casting? 08:55, 11.04.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

RedakcjaRedakcja

5 0

W poniedziałek zapytam Biuro Prasowe. 14:23, 11.04.2021


będzie po czasiebędzie po czasie

3 0

Ciekawe ile poczekamy na dopowiedz z tegoż biura prasowego? 21:34, 12.04.2021


REKLAMA
0%