Zamknij
REKLAMA

Na Tarnowskiego będą miejsca postojowe dla niepełnosprawnych

10:36, 08.04.2021 | O.R
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy z ul. Tarnowskiego 5 w Kutnie zwrócili się do posłanki Pauliny Matysiak z prośbą o interwencję, w sprawie usunięcia oznakowania miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych w zatoczce manewrowej obok bloku. Administracja osiedla RSM Pionier poinformowała mieszkańców, że na parkingu mają zostać zlikwidowane wszystkie elementy oznaczenia pionowego i poziomego. Posłanka podjęła się interwencji w tej sprawie.

Jak mówi nam Andrzej Nowakowski, prezes spółdzielni w wyniku skargi mieszkańca jednej z nieruchomości, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Kutnie nakazał likwidację miejsc do parkowania w tej lokalizacji.

- Oczywiście będą one wyznaczone w innym miejscu. Trwają już prace, o ile wiem mieszkańcy zostali o tym powiadomieni - mówi prezes RSM Pionier. 

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KrissKriss

0 0

Czy to oznacza, że wyjazd na ulicę Skłodowskiej Curie zostanie również zlikwidowany? To by było ogromne utrudnienie dla mieszkańców biorąc pod uwagę coraz większą ilość samochodów przy blokach 3, 5, 7. Tam bawi się też dużo dzieci. Zlikwidowanie wyjazdu i puszczenie samochodów dookoła bloków będzie dla nich niebezpieczne. 21:22, 08.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%