Zamknij
REKLAMA

Dziś obradują radni miejscy: dzierżawy, parking i mieszkania komunalne

08:21, 23.02.2021 | O.R
Skomentuj
REKLAMA

Dziś od 10.00 obradują radni miejscy w Kutnie. W porządku obrad znalazły się uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę kilku nieruchomości gruntowych, sprzedaż w drodze bezprzetargowej nieruchomości przy ulicy Piwnej, ks. Michała Oziębłowskiego, Józefa Wybickiego.

Radni uchwalą również regulamin parkingu miejskiego na Placu Wolności i powierzą prezydentowi uprawnienia do ustalenia stawek opłat. Kolejną ważną dla mieszkańców uchwałą jest zmiana zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu miasta. Następnie ważna dla przedsiębiorców jest zmiana uchwały w sprawie zwolnień od podatku od nieruchomości w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej.

Rada Miasta Kutna wyznaczy miejsca do prowadzenia handlu na gruntach miejskich. Na lutowej sesji przyjęte będą: Program Opieki nad Zwierzętami Bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt, Miejski Program Przeciwdziałania  Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie Miasta Kutno na lata 2020 -26.

Na końcu porządku obrad znalazł się punkt związany z przyszłością naszego miasta, a mianowicie radni określą szczegółowy tryb i harmonogram opracowania projektu Strategii Rozwoju Miasta Kutna 2030 i tryb konsultacji.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ja cie kręcęja cie kręcę

5 1

Tryb konsultacji hahahahahahahaha 09:01, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%