Zamknij
REKLAMA

Dziś aukcja na rzecz Hospicjum Kutnowskiego. Wiesz już co kupisz?

06:18, 03.10.2020 | O.R
Skomentuj
REKLAMA

Hospicjum Kutnowskie już od 25 lat wspiera i towarzyszy cierpiącym na nieuleczalne choroby nowotworowe, świadcząc pomoc medyczną i duchową. Podopieczni są mieszkańcami zarówno Miasta Kutno jak i powiatu  kutnowskiego. W najbliższą sobotę odbędzie się aukcja dzieł sztuki.

- Poszukujemy różnych możliwości finansowania Hospicjum, aby nic nie zagrażało jego nieprzerwanemu funkcjonowaniu.Korzystamy z pomocy i ofiarności zarówno ludzi dobrej woli jak i różnego rodzaju instytucji, zakładów pracy, firm i każdego kto wyciąga do naszych podopiecznych pomocną dłoń.Otrzymujemy także darowizny rzeczowe w tym dzieła sztuki, które darczyńcy przeznaczyli na potrzeby naszych podopiecznych. Niektóre z tych dzieł będą przedstawione i zaproponowane do sprzedaży chętnym nabywcom na najbliższej aukcji. Jest to pierwsze, z całego cyklu podobnych wydarzeń, które mamy nadzieję, zainteresują Państwa - informuje Wiesława Sobczyk, prezes Hospicjum.

KATALOG PRAC

Aukcja obejmie 20 prac, które można oglądać do 2 października bieżącego roku w poprzedniej siedzibie Hospicjum przy Al. ZHP 8, w godz. 12.00 – 17.00 a odbędzie się w  sobotę 3 października od godz. 16.00.

Zebrane w ten sposób środki w całości przeznaczone zostaną na potrzeby podopiecznych.

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA