Zamknij
REKLAMA

Trwa nabór do szkół ponadpodstawowych

12:40, 29.06.2020 | Redaktor
Skomentuj Image by Chuk Yong from Pixabay
REKLAMA

Do 10 lipca trwa dostarczanie świadectw do szkół pierwszego wyboru. Kandydat składa w szkole pierwszego wyboru kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Może to zrobić zanosząc tradycyjnie papierową kopię do szkoły lub wysłać skan/zdjęcie świadectwa na adres specjalnie utworzonej do celów rekrutacji skrzynki mailowej w szkole pierwszego wyboru.

W szkołach - liceach i technikach podległych powiatowi kutnowskiemu powstaną po trzy bądź cztery nowe pierwsze klasy, zależy to od liczby chętnych. Z kolei prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. prof. Zbigniewa Religi w Kutnie ma zaplanowane utworzenie trzech klas. Szkoły zachęcają uczniów bogatymi ofertami, które znajdziecie na stronach i fb poszczególnych placówek.

12 sierpnia nastąpi publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia do danej klasy w wybranej szkole, 19 sierpnia publikacja list uczniów przyjętych.

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

ggtggt

4 2

Grabski otwiera nowe kierunki, ale stawiam pytanie kto będzie tam uczył? Na WSGK nie przygotowano nauczycieli do programowania, grafiki komputerowej, poligrafii.
Na jakiej podstawie Starostwo wyraziło zgodę na ich otwarcie?
Może Pani Redaktor zapyta o to organ prowadzący i nadzorujący (kuratorium). 21:37, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EwikEwik

3 2

Do ALO nie ma chętnych 22:21, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RafalRafal

1 0

Szkoły w powiecie to stajnia Augiasza, a połowa nauczycieli nie potrafi nauczać ! Nie mówiąc o dyrektorach tych szkół. Nie wszystkie szkoły i nie wszyscy nauczyciele są źli, ale oni są w mniejszości i nie mają nic do powiedzenia w szkołach. Chodzi o podział środków pieniężnych i "zasobów" w szkołach. To musi się zmienić, najlepiej od zaraz ! 08:10, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA