Zamknij
REKLAMA

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej we Wroczynach

20:40, 28.06.2020 | Marzena Majtczak
Skomentuj
REKLAMA

Rok szkolny 2019/2020 właśnie dobiegł końca. Był on wyjątkowy i inny niż wszystkie do tej pory, ze względu na panującą od marca pandemię koronawirusa i obowiązującą naukę zdalną. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną nie udało się zorganizować wspólnego, uroczystego zakończenia roku szkolnego, a odbiór świadectw promocyjnych, nagród i dyplomów za osiągnięcia w nauce odbył się przed budynkiem szkoły według ustalonego harmonogramu oraz z zachowaniem reżimu sanitarnego i wytycznych GIS.

Był to również dzień pożegnania z naszymi ósmoklasistami, którzy stali się absolwentami szkoły. Justyna Jasińska, Wójt Gminy Kutno przekazała okolicznościowy list adresowany dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów i rodziców oraz piękne upominki dla absolwentów. Uczniowie z najwyższą średnią otrzymali stypendium naukowe od Wójta Gminy Kutno. Nie zabrakło również nagród sportowych ufundowanych przez organ prowadzący dla osób, które brały udział w zawodach sportowych. Wszystkim Uczniom Pani Wójt życzyła bezpiecznych i spokojnych wakacji.

Uczniowie, którzy nie odebrali świadectwa w piątek, 26 czerwca mogą dokonać tego w terminie późniejszym.

 

(Marzena Majtczak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

thomasthomas

2 0

Nomenklatura PiS - wójtowa Jasińska, narośl rakowa na zdrowej tkance społeczności gminy Kutno zapomina, że oprócz szkół w Byszewie i Gołębiewku są zapomniane i pomijane przez nią szkoły we Wroczynach i Strzegocinie a okolicznościowym listem do nauczycieli i szkolnej administracji nie przypudruje się skrzeczącej biedy i pauperyzacji tych grup zawodowych. 10:28, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA