Zamknij
REKLAMA

Konkurs MZK: Kup bilet, wymyśl hasło, wygraj nagrody

11:28, 28.02.2020 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Miejski Zakład Komunikacji ogłosił konkurs pt. Kup bilet, wymyśl hasło, wygraj nagrody, który polega na zakupieniu biletu miesięcznego na usługę przewozową i wymyśleniu hasła promującego jazdę komunikacją miejską w Kutnie. Fundatorami nagród i współorganizatorami są: PHU Dariusz Rafał Przyłoga, Inter-Broker Sp. z o.o., Apteka Medest, HURT-PAP. Konkurs jest organizowany na terenie miasta Kutno i okolicznych gmin.

Uczestnik musi spełnić następujące wymogi dotyczące udziału w konkursie: a) Zakup biletu miesięcznego 70 zł (normalny) lub o wartości 35 zł (ulgowy) w okresie trwania Konkursu, b) Wypełnienie zgłoszenia do konkursu (dalej jako zgłoszenie) i wpisanie w nim danych tam wskazanych. c) wykonanie zadania konkursowego - wymyślenie hasła promocyjnego zgodnie z tematyką konkursu (promującego jazdę komunikacją miejską w Kutnie) i wpisanie go w zgłoszeniu. Hasło promocyjne powinno spełniać następujące warunki: - być jak najbardziej zwięzłe, - być zapadające w pamięć, - być niepowtarzalne i oryginalne. d) Złożenie zgłoszenia w punkcie sprzedaży biletu.

Uczestnik ma prawo podać maksymalnie (jedną) propozycję hasła promocyjnego. Zakupiony bilet miesięczny musi być czytelny, aby można z nich było odczytać dane.

Nagrodami dla zwycięzców w Konkursie są: a. Laptop o wartości 1800 zł (słownie: tysiąc osiemset złotych), b. Smartwatch o wartości 500 zł (słownie: pięćset złotych), c. Kijki do nordic walking o wartości 150 zł (słownie: sto pięćdziesiąt złotych), d. Termometr bezdotykowy o wartości 150 zł (słownie: sto pięćdziesiąt złotych), e. Bon towarowy o wartości 150 zł (słownie: sto pięćdziesiąt złotych), 2. Nagroda nie podlega zamianie na jej równowartość pieniężną.

Konkurs trwa od dnia 11-02-2020 r. do dnia 06-03-2020 r. Zgłoszenia należy składać do dnia 06-30-2020 r. do godziny 14.00.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MZKMZK

2 0

Cytat z Regulaminu.

5. Laureaci nagród zostaną ogłoszeni w dniu 13-03-2020 roku w siedzibie Organizatora oraz na jego stronie internetowej www.mzk.kutno.pl.

Za perę minut jest 16.03. a wyników Konkursu MZK nigdzie nie ma!
Wie ktoś o co chodzi?
23:54, 15.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone